Kirolak.net

2016/02/14

Sailkapena - KOBAZ KOBA TRAIL 16 KM.

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2016/02/14 (09:30)
Proba mota:
MENDIA (LASTERKETAK)
Distantzia:
16km
Irteera herria:
Zestoa (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Helmuga herria:
Zestoa (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
ARAZI - ADEGI - EL DIARIO VASCO
Bizkaia 11.
20800 - Zarautz
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 943833641
info@niktri.com
Organizador de la prueba

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 143
Guztira: 143
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1
Denbora:
01:24:34
Izena:
I脩AKI
Abizenak:
MIHURA
Dortsala:
385
01:24:34 I脩AKI MIHURA BAZTAN 385
2
Denbora:
01:25:05
Izena:
ASIER
Abizenak:
APEZETXEA IPARRAGIRRE
Dortsala:
419
01:25:05 ASIER APEZETXEA IPARRAGIRRE ARANTZA 419
3
Denbora:
01:29:04
Izena:
MIKEL
Abizenak:
OLAIZOLA BORDA
Dortsala:
435
01:29:04 MIKEL OLAIZOLA BORDA AZPEITIA 435
4
Denbora:
01:30:15
Izena:
MIKEL
Abizenak:
VARONA LAZKOZ
Dortsala:
436
01:30:15 MIKEL VARONA LAZKOZ DONOSTIA-SAN SEBASTI脕N 436
5
Denbora:
01:30:44
Izena:
ANDER
Abizenak:
GARMENDIA ARZALLUZ
Dortsala:
438
01:30:44 ANDER GARMENDIA ARZALLUZ AZPEITIA 438
6
Denbora:
01:30:52
Izena:
ASIS
Abizenak:
ITURBE BILBAO
Dortsala:
374
01:30:52 ASIS ITURBE BILBAO DURANGO 374
7
Denbora:
01:31:20
Izena:
IBAI
Abizenak:
ETXEBERRIA EIZAGIRRE
Dortsala:
441
01:31:20 IBAI ETXEBERRIA EIZAGIRRE AZPEITIA 441
8
Denbora:
01:31:42
Izena:
JOSEBA
Abizenak:
LASARTE PELLEJERO
Dortsala:
386
01:31:42 JOSEBA LASARTE PELLEJERO BERA 386
9
Denbora:
01:32:39
Izena:
ANDER
Abizenak:
ETXABE UNANUE
Dortsala:
351
01:32:39 ANDER ETXABE UNANUE ZUMAIA 351
10
Denbora:
01:32:43
Izena:
I脩AKI
Abizenak:
PIKABEA ZUBIETA
Dortsala:
360
01:32:43 I脩AKI PIKABEA ZUBIETA BERA 360
11
Denbora:
01:33:56
Izena:
ARITZ
Abizenak:
ALUNDA PAIN
Dortsala:
367
01:33:56 ARITZ ALUNDA PAIN BAZTAN 367
12
Denbora:
01:35:05
Izena:
JOSU
Abizenak:
AGIRREGABIRIA IRIONDO
Dortsala:
454
01:35:05 JOSU AGIRREGABIRIA IRIONDO DEBA 454
13
Denbora:
01:36:01
Izena:
ARKAITZ
Abizenak:
CORTA ECHANIZ
Dortsala:
383
01:36:01 ARKAITZ CORTA ECHANIZ AZKOITIA 383
14
Denbora:
01:36:15
Izena:
MIGUEL ANGEL
Abizenak:
ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA
Dortsala:
440
01:36:15 MIGUEL ANGEL ORCAJO RUIZ DE LOIZAGA VITORIA-GASTEIZ 440
15
Denbora:
01:37:43
Izena:
BE脩AT
Abizenak:
LOS ARCOS AYERDI
Dortsala:
390
01:37:43 BE脩AT LOS ARCOS AYERDI LASARTE-ORIA 390
16
Denbora:
01:37:48
Izena:
JOSEMA
Abizenak:
RAMADA JIMENEZ
Dortsala:
388
01:37:48 JOSEMA RAMADA JIMENEZ DONOSTIA-SAN SEBASTI脕N 388
17
Denbora:
01:37:48
Izena:
IRAITZ
Abizenak:
IPARRAGIRRE AMONARRAIZ
Dortsala:
330
01:37:48 IRAITZ IPARRAGIRRE AMONARRAIZ LASARTE-ORIA 330
18
Denbora:
01:38:10
Izena:
GARIKOITZ
Abizenak:
ARRIZABALAGA ARRIETA
Dortsala:
332
01:38:10 GARIKOITZ ARRIZABALAGA ARRIETA ZESTOA 332
19
Denbora:
01:38:12
Izena:
UNAI
Abizenak:
UGALDE MURGOITIO
Dortsala:
403
01:38:12 UNAI UGALDE MURGOITIO ARRASATE/MONDRAG脫N 403
20
Denbora:
01:38:29
Izena:
GORKA
Abizenak:
SALEGI UDABE
Dortsala:
355
01:38:29 GORKA SALEGI UDABE ZUMAIA 355
Guztira: 143
Guztira: 143
Babesleak
1 2
Laguntzaileak
3 4 5 6 7 Ekain eusko label Urola gustagarri Baserriko txerria Eguzki Lore Joya Eskua Fati Goialde Logure Naturalki Txukun urdetxe