Kirolak.net

2019/03/31

Sailkapena - III.Arantzako Mendi Lasterketa

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2019/03/31 (09:30)
Proba mota:
MENDIA (LASTERKETAK)
Distantzia:
20
Irteera herria:
Arantza (Nafarroa/Navarra)
Helmuga herria:
Arantza (Nafarroa/Navarra)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
Ekaitza Elkartea
Goienburu karrika 15.
31790 - Arantza
(Nafarroa/Navarra)
Tel.: 697454454
ekaitzaelkartea@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 252
Guztira: 252
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1
Denbora:
01:38:44
Izena:
Joseba
Abizenak:
Larralde Alzugarai
Dortsala:
151
01:38:44 Joseba Larralde Alzugarai Bera 151
2
Denbora:
01:39:07
Izena:
joxe
Abizenak:
amunarriz garcia
Dortsala:
20
01:39:07 joxe amunarriz garcia Hondarribia 20
3
Denbora:
01:42:09
Izena:
i帽aki
Abizenak:
mihura
Dortsala:
177
01:42:09 i帽aki mihura Baztan 177
4
Denbora:
01:43:44
Izena:
Jon
Abizenak:
Ridruejo Fernandez
Dortsala:
212
01:43:44 Jon Ridruejo Fernandez Zizur Mayor/Zizur Nagusia 212
5
Denbora:
01:44:35
Izena:
Borja
Abizenak:
Zubizarreta Uria
Dortsala:
266
01:44:35 Borja Zubizarreta Uria Azkoitia 266
6
Denbora:
01:45:06
Izena:
Xuban
Abizenak:
Ezeiza Zapiain
Dortsala:
2
01:45:06 Xuban Ezeiza Zapiain Urnieta 2
7
Denbora:
01:46:54
Izena:
asier
Abizenak:
apezetxea iparragirre
Dortsala:
24
01:46:54 asier apezetxea iparragirre Arantza 24
8
Denbora:
01:46:54
Izena:
unai
Abizenak:
santamaria
Dortsala:
230
01:46:54 unai santamaria Hernani 230
9
Denbora:
01:48:05
Izena:
IBAI
Abizenak:
MADINA AIZKORBE
Dortsala:
169
01:48:05 IBAI MADINA AIZKORBE Berrobi 169
10
Denbora:
01:51:29
Izena:
Jes煤s Maria
Abizenak:
Alegr铆a Mauleon
Dortsala:
15
01:51:29 Jes煤s Maria Alegr铆a Mauleon Arr贸niz 15
11
Denbora:
01:52:53
Izena:
BE脩AT
Abizenak:
SARALEGI ALTZATE
Dortsala:
233
01:52:53 BE脩AT SARALEGI ALTZATE Lesaka 233
12
Denbora:
01:53:57
Izena:
TEDY
Abizenak:
GARZON MENDIZABAL
Dortsala:
114
01:53:57 TEDY GARZON MENDIZABAL Ucar 114
13
Denbora:
01:54:11
Izena:
I脩IGO
Abizenak:
LASAGA ARBURUA
Dortsala:
159
01:54:11 I脩IGO LASAGA ARBURUA Bera 159
14
Denbora:
01:54:31
Izena:
Juan Carlos
Abizenak:
Korta Zumalakarregi
Dortsala:
146
01:54:31 Juan Carlos Korta Zumalakarregi Irun 146
15
Denbora:
01:54:49
Izena:
JOSU
Abizenak:
EIZAGIRRE
Dortsala:
268
01:54:49 JOSU EIZAGIRRE -- 268
16
Denbora:
01:54:53
Izena:
Axier
Abizenak:
Aburuza Belamendia
Dortsala:
3
01:54:53 Axier Aburuza Belamendia Aduna 3
17
Denbora:
01:55:44
Izena:
Mikel
Abizenak:
Gabirondo Zubeldia
Dortsala:
101
01:55:44 Mikel Gabirondo Zubeldia Irura 101
18
Denbora:
01:55:51
Izena:
Asier
Abizenak:
Rajado Barberena
Dortsala:
206
01:55:51 Asier Rajado Barberena Andoain 206
19
Denbora:
01:56:21
Izena:
Agoitz
Abizenak:
Altzugarai Maia
Dortsala:
18
01:56:21 Agoitz Altzugarai Maia Lesaka 18
20
Denbora:
01:56:31
Izena:
Lander
Abizenak:
Araneta Compadre
Dortsala:
25
01:56:31 Lander Araneta Compadre Hondarribia 25
Guztira: 252
Guztira: 252
Laguntzaileak
Arantzako Udala
Erakundeak
Ekaitza Elkartea