Kirolak.net

2019/04/07

Sailkapena - Iurretako Hiri Proba - 10km- Euskadiko 10km Txapelketa

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2019/04/07 (12:10)
Proba mota:
ATLETISMOA (10 KM)
Distantzia:
10000
Irteera herria:
Iurreta (Bizkaia/Vizcaya)
Helmuga herria:
Iurreta (Bizkaia/Vizcaya)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
BIDEZABAL ATLETISMO TALDEA
Apdo. Correos 240.
48200 - Durango
(Bizkaia/Vizcaya)
Tel.: 619859394
iurreta10k@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 112
Guztira: 112
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1 1
Denbora:
00:29:48
Izena:
FERNANDO
Abizenak:
CARRO MORILLO
Dortsala:
11
00:29:48 FERNANDO CARRO MORILLO MADRID SENM 11
2 2
Denbora:
00:29:48
Izena:
SERGIO
Abizenak:
JIMENEZ VICENTE
Dortsala:
13
00:29:48 SERGIO JIMENEZ VICENTE MADRID SENM 13
3 1
Denbora:
00:30:11
Izena:
CAMILO R.
Abizenak:
SANTIAGO JIMENEZ
Dortsala:
12
00:30:11 CAMILO R. SANTIAGO JIMENEZ LOGRO脩O VET35M 12
4 3
Denbora:
00:30:36
Izena:
RUBEN
Abizenak:
CASTRILLO GONZALEZ
Dortsala:
17
00:30:36 RUBEN CASTRILLO GONZALEZ Burgos SENM 17
5 2
Denbora:
00:31:06
Izena:
AIMAR
Abizenak:
BOUZIAN
Dortsala:
51
00:31:06 AIMAR BOUZIAN Vitoria-Gasteiz VET35M 51
6 4
Denbora:
00:31:08
Izena:
UNAI
Abizenak:
ARROYO CABEZA
Dortsala:
18
00:31:08 UNAI ARROYO CABEZA Tolosa SENM 18
7 5
Denbora:
00:31:27
Izena:
DIEGO
Abizenak:
CUADRADO PIGUEIRAS
Dortsala:
14
00:31:27 DIEGO CUADRADO PIGUEIRAS Santander SENM 14
8 6
Denbora:
00:32:00
Izena:
MARTIN
Abizenak:
AMILIBIA ARANBURU
Dortsala:
19
00:32:00 MARTIN AMILIBIA ARANBURU Zumaia SENM 19
9 7
Denbora:
00:32:00
Izena:
XABIER
Abizenak:
LUKIN DOMINGUEZ
Dortsala:
20
00:32:00 XABIER LUKIN DOMINGUEZ Errenteria SENM 20
10 8
Denbora:
00:33:26
Izena:
IVAN
Abizenak:
ARRATE LOPEZ
Dortsala:
22
00:33:26 IVAN ARRATE LOPEZ Getxo SENM 22
11 1
Denbora:
00:33:32
Izena:
YOUNESS
Abizenak:
ASSEHLI
Dortsala:
88
00:33:32 YOUNESS ASSEHLI Artea JUNM 88
12 2
Denbora:
00:33:40
Izena:
DIEGO
Abizenak:
P脡REZ SORDO
Dortsala:
23
00:33:40 DIEGO P脡REZ SORDO Bilbao JUNM 23
13 1
Denbora:
00:33:50
Izena:
AITOR
Abizenak:
URIARTE ETXEBARRIA
Dortsala:
26
00:33:50 AITOR URIARTE ETXEBARRIA Gernika-Lumo VET40M 26
14 9
Denbora:
00:33:54
Izena:
UNAI
Abizenak:
IBARRA GALLARDO
Dortsala:
27
00:33:54 UNAI IBARRA GALLARDO Arrasate/Mondrag贸n SENM 27
15 1
Denbora:
00:34:29
Izena:
ELENA
Abizenak:
LOYO MENOYO
Dortsala:
1
00:34:29 ELENA LOYO MENOYO MURGIA VET35F 1
16 2
Denbora:
00:34:41
Izena:
ANDER
Abizenak:
ZORITA URRICELQUI
Dortsala:
25
00:34:41 ANDER ZORITA URRICELQUI Sondika VET40M 25
17 10
Denbora:
00:34:50
Izena:
IMANOL
Abizenak:
ARTETXE OJANGUREN
Dortsala:
103
00:34:50 IMANOL ARTETXE OJANGUREN Galdakao SENM 103
18 3
Denbora:
00:34:52
Izena:
SERGIO
Abizenak:
SERNA S脕NCHEZ
Dortsala:
50
00:34:52 SERGIO SERNA S脕NCHEZ Barakaldo VET40M 50
19 4
Denbora:
00:34:52
Izena:
JOSU
Abizenak:
INTXAUSPE DE MARIA
Dortsala:
21
00:34:52 JOSU INTXAUSPE DE MARIA Bilbao VET40M 21
20 5
Denbora:
00:35:01
Izena:
CLARA
Abizenak:
VI脩ARAS OTEO
Dortsala:
3
00:35:01 CLARA VI脩ARAS OTEO MADRID SENF 3
Guztira: 112
Guztira: 112