Kirolak.net

2019/11/09

Sailkapena - USANSOLOKO V. MENDI DUATLOIA

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2019/11/09 (15:00)
Proba mota:
DUATLOIA (MENDIA)
Distantzia:
5,68km + 14,06km + 1,34km
Irteera herria:
Galdakao (Bizkaia/Vizcaya)
Helmuga herria:
Galdakao (Bizkaia/Vizcaya)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
Lokatzetan Kirol Taldea
San Bartolome 5, PB.
20400 - Ibarra
(Gipuzkoa/Guipúzcoa)
Tel.: 655729665
lokatzetanke@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 28
Guztira: 28
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1 1
Denbora:
01:17:45
Izena:
ENEKO
Abizenak:
GURRUTXAGA UGARTE
Dortsala:
1
01:17:45 ENEKO GURRUTXAGA UGARTE Villabona Elite M 1
2 1
Denbora:
01:25:12
Izena:
IÑAKI
Abizenak:
ISASI FLORES
Dortsala:
2
01:25:12 IÑAKI ISASI FLORES Ayala/Aiara Master 40 M 2
3 2
Denbora:
01:25:57
Izena:
JON
Abizenak:
APERRIBAI URIBETXEBARRIA
Dortsala:
3
01:25:57 JON APERRIBAI URIBETXEBARRIA Villabona Master 40 M 3
4 2
Denbora:
01:27:05
Izena:
IÑIGO
Abizenak:
ASEGINOLAZA GARMENDIA
Dortsala:
26
01:27:05 IÑIGO ASEGINOLAZA GARMENDIA Zeanuri Elite M 26
5 1
Denbora:
01:28:37
Izena:
IÑAKI
Abizenak:
GOENAGA ARISTI
Dortsala:
6
01:28:37 IÑAKI GOENAGA ARISTI Soraluze/Placencia de las Armas Sub 25 M 6
6 3
Denbora:
01:28:47
Izena:
IBON
Abizenak:
RUIZ DE ALDA MARTINEZ
Dortsala:
9
01:28:47 IBON RUIZ DE ALDA MARTINEZ Vitoria-Gasteiz Elite M 9
7 4
Denbora:
01:28:50
Izena:
LIHER
Abizenak:
ETXEBERRIA ARTOLA
Dortsala:
5
01:28:50 LIHER ETXEBERRIA ARTOLA Aduna Elite M 5
8 5
Denbora:
01:28:50
Izena:
JOKIN
Abizenak:
EGURBIDE ARRIOLA
Dortsala:
4
01:28:50 JOKIN EGURBIDE ARRIOLA Getaria Elite M 4
9 3
Denbora:
01:29:28
Izena:
XIKER
Abizenak:
MUJIKA BERASALUZE
Dortsala:
10
01:29:28 XIKER MUJIKA BERASALUZE Beasain Master 40 M 10
10 6
Denbora:
01:29:56
Izena:
IBAI
Abizenak:
IRIARTE GOÑI
Dortsala:
24
01:29:56 IBAI IRIARTE GOÑI Pamplona/Iruña Elite M 24
11 7
Denbora:
01:31:09
Izena:
IKER
Abizenak:
VILLA MANDALUNIZ
Dortsala:
27
01:31:09 IKER VILLA MANDALUNIZ Larrabetzu Elite M 27
12 2
Denbora:
01:32:03
Izena:
MIKEL
Abizenak:
RODRIGUEZ ARRAZOLA
Dortsala:
7
01:32:03 MIKEL RODRIGUEZ ARRAZOLA Vitoria-Gasteiz Sub 25 M 7
13 8
Denbora:
01:32:53
Izena:
HUGO
Abizenak:
MATIAS TEIXEIRA
Dortsala:
15
01:32:53 HUGO MATIAS TEIXEIRA Vitoria-Gasteiz Elite M 15
14 9
Denbora:
01:37:30
Izena:
ALES
Abizenak:
LARRAZABAL ARRILLAGA
Dortsala:
30
01:37:30 ALES LARRAZABAL ARRILLAGA Bakio Elite M 30
15 4
Denbora:
01:40:17
Izena:
IMANOL
Abizenak:
OTERMIN MUNAIN
Dortsala:
33
01:40:17 IMANOL OTERMIN MUNAIN Aduna Master 40 M 33
16 10
Denbora:
01:40:36
Izena:
JOSEBA
Abizenak:
MIGUEL LECUMBERRI
Dortsala:
21
01:40:36 JOSEBA MIGUEL LECUMBERRI Bilbao Elite M 21
17 11
Denbora:
01:41:13
Izena:
BEÑAT
Abizenak:
AURREKOETXEA
Dortsala:
29
01:41:13 BEÑAT AURREKOETXEA Galdakao Elite M 29
18 5
Denbora:
01:42:32
Izena:
JUAN
Abizenak:
ZUBIA GOIKOETXEA
Dortsala:
14
01:42:32 JUAN ZUBIA GOIKOETXEA Ibarra Master 40 M 14
19 6
Denbora:
01:43:18
Izena:
JORGE
Abizenak:
MARTINEZ ACOSTA
Dortsala:
19
01:43:18 JORGE MARTINEZ ACOSTA Basauri Master 40 M 19
20 7
Denbora:
01:45:00
Izena:
CARLOS
Abizenak:
GARCIA
Dortsala:
22
01:45:00 CARLOS GARCIA Basauri Master 40 M 22
Guztira: 28
Guztira: 28

Sailkapenen deskarga