Kirolak.net

2019/11/02

Sailkapena - XV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2019/11/02 (17:00)
Proba mota:
ATLETISMOA (10 KM)
Distantzia:
10
Irteera herria:
Soraluze/Placencia de las Armas (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Helmuga herria:
Bergara (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
ANTXINTXIKA TRIATLOI TALDEA
IOKIN ZAITEGI 2 1 D.
20500 - Arrasate/Mondrag贸n
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 688635153
lasmikel@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 353
Guztira: 353
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1 1
Denbora:
00:31:06
Izena:
AITOR
Abizenak:
MIMENZA CASTILLO
Dortsala:
1
00:31:06 AITOR MIMENZA CASTILLO Elorrio SEN M 1
2 2
Denbora:
00:31:36
Izena:
DABID
Abizenak:
GARCIA GIL
Dortsala:
212
00:31:36 DABID GARCIA GIL Durango SEN M 212
3 3
Denbora:
00:32:20
Izena:
IKER
Abizenak:
ORTIZ DE ZARATE
Dortsala:
217
00:32:20 IKER ORTIZ DE ZARATE Vitoria-Gasteiz SEN M 217
4 1
Denbora:
00:32:27
Izena:
RAUL
Abizenak:
GOMEZ MARGALLO
Dortsala:
294
00:32:27 RAUL GOMEZ MARGALLO Lasarte-Oria VET M 294
5 4
Denbora:
00:32:45
Izena:
ENDIKA
Abizenak:
DONNAY OTEGI
Dortsala:
176
00:32:45 ENDIKA DONNAY OTEGI Arrasate/Mondrag贸n SEN M 176
6 2
Denbora:
00:33:11
Izena:
GORKA
Abizenak:
GIL MARTIN
Dortsala:
310
00:33:11 GORKA GIL MARTIN Lasarte-Oria VET M 310
7 5
Denbora:
00:33:15
Izena:
EKAIN
Abizenak:
LARREA ARANGUREN
Dortsala:
95
00:33:15 EKAIN LARREA ARANGUREN Antzuola SEN M 95
8 6
Denbora:
00:33:50
Izena:
FERNANDO
Abizenak:
NOGALES RAMIREZ
Dortsala:
243
00:33:50 FERNANDO NOGALES RAMIREZ Arrasate/Mondrag贸n SEN M 243
9 7
Denbora:
00:34:14
Izena:
JOKIN
Abizenak:
MU脩OZ OLAZABAL
Dortsala:
273
00:34:14 JOKIN MU脩OZ OLAZABAL Soraluze/Placencia de las Armas SEN M 273
10 8
Denbora:
00:34:28
Izena:
MIKEL
Abizenak:
RUIZ BARRON
Dortsala:
258
00:34:28 MIKEL RUIZ BARRON O帽ati SEN M 258
11 9
Denbora:
00:34:41
Izena:
JOSU
Abizenak:
URIBARREN BEITIA
Dortsala:
181
00:34:41 JOSU URIBARREN BEITIA Arrasate/Mondrag贸n SEN M 181
12 10
Denbora:
00:34:46
Izena:
FERNANDO
Abizenak:
MATIAS GARRIDO
Dortsala:
247
00:34:46 FERNANDO MATIAS GARRIDO Vitoria-Gasteiz SEN M 247
13 11
Denbora:
00:34:46
Izena:
GORKA
Abizenak:
BIZKARRA ETXEGIBEL
Dortsala:
199
00:34:46 GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL Ma帽aria SEN M 199
14 12
Denbora:
00:34:54
Izena:
ANARTZ
Abizenak:
MUGIKA LEDO
Dortsala:
139
00:34:54 ANARTZ MUGIKA LEDO Soraluze/Placencia de las Armas SEN M 139
15 13
Denbora:
00:35:11
Izena:
ANDONI
Abizenak:
AGUIRRE EGA脩A
Dortsala:
46
00:35:11 ANDONI AGUIRRE EGA脩A Zumaia SEN M 46
16 3
Denbora:
00:35:17
Izena:
TXUS
Abizenak:
CA脩AS RICO
Dortsala:
221
00:35:17 TXUS CA脩AS RICO Aia VET M 221
17 4
Denbora:
00:35:22
Izena:
ASIER
Abizenak:
LAVADO GARCIA
Dortsala:
200
00:35:22 ASIER LAVADO GARCIA Ermua VET M 200
18 14
Denbora:
00:35:29
Izena:
GORKA
Abizenak:
SORARRAIN AGIRREZABALA
Dortsala:
295
00:35:29 GORKA SORARRAIN AGIRREZABALA Tolosa SEN M 295
19 5
Denbora:
00:35:37
Izena:
IKER
Abizenak:
LARREA SORALUZE
Dortsala:
127
00:35:37 IKER LARREA SORALUZE Antzuola VET M 127
20 15
Denbora:
00:35:37
Izena:
ANDONI
Abizenak:
GOMEZ GUTIERREZ
Dortsala:
300
00:35:37 ANDONI GOMEZ GUTIERREZ Bergara SEN M 300
Guztira: 353
Guztira: 353
Babesleak
BERGARAKO UDALA SERVIMASA ELAY PLAENTXI UDALA ARRIKURTZ CAIXABANK SORALUCE