Kirolak.net

16/02/2020

Clasificación - VII. Lezo-Jaizkibel mendi lasterketa

Datos de la prueba
Fecha y hora:
16/02/2020 (10:00)
Tipo de prueba:
MONTA脩A (CARRERAS)
Distancia:
14 km
Localidad de salida:
Lezo (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Localidad de llegada:
Lezo (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Ver ficha completa de la prueba
Organizador
LEZOKO XOXOLUR MENDI KLUBA
Bekoerrota kiroldegia - Euskal Herria Plaza.
20100 - Lezo
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 000000000
lezotarraklt@gmail.com

Clasificación (ABSOLUTA)

Clasificación
Pos.
gen.
Pos.
cat.
Tiempo
Nombre Apellidos Procedencia Categoría Dorsal Acciones
1
Tiempo:
01:04:21
Nombre:
ANDER
Apellidos:
I脩ARRA OLAZIREGI
Dorsal:
1
01:04:21 ANDER I脩ARRA OLAZIREGI Lezo 1
2
Tiempo:
01:05:22
Nombre:
JOXE
Apellidos:
AMUNARRIZ GARCIA
Dorsal:
2
01:05:22 JOXE AMUNARRIZ GARCIA Hondarribia 2
3
Tiempo:
01:05:58
Nombre:
HODEI
Apellidos:
LUJANBIO APEZETXEA
Dorsal:
4
01:05:58 HODEI LUJANBIO APEZETXEA Goizueta 4
4
Tiempo:
01:08:41
Nombre:
IBAI
Apellidos:
MADINA AIZKORBE
Dorsal:
226
01:08:41 IBAI MADINA AIZKORBE Berrobi 226
5
Tiempo:
01:08:55
Nombre:
JULEN
Apellidos:
FERN脕NDEZ AR脥N
Dorsal:
314
01:08:55 JULEN FERN脕NDEZ AR脥N Hondarribia 314
6
Tiempo:
01:10:13
Nombre:
MARTXEL
Apellidos:
BEREAU
Dorsal:
3
01:10:13 MARTXEL BEREAU Oiartzun 3
7
Tiempo:
01:10:21
Nombre:
IGOR
Apellidos:
AMANTEGUI ALTUNA
Dorsal:
5
01:10:21 IGOR AMANTEGUI ALTUNA Urnieta 5
8
Tiempo:
01:11:22
Nombre:
MIKEL
Apellidos:
OLIVERI VESGA
Dorsal:
6
01:11:22 MIKEL OLIVERI VESGA Errenteria 6
9
Tiempo:
01:11:50
Nombre:
I脩AKI
Apellidos:
RODR脥GUEZ RODR脥GUEZ
Dorsal:
277
01:11:50 I脩AKI RODR脥GUEZ RODR脥GUEZ Santurtzi 277
10
Tiempo:
01:11:51
Nombre:
HARITZ
Apellidos:
ZUBILLAGA ASTIASARAN
Dorsal:
323
01:11:51 HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN Zizurkil 323
11
Tiempo:
01:13:52
Nombre:
AINHOA
Apellidos:
SANZ RODRIGUEZ
Dorsal:
11
01:13:52 AINHOA SANZ RODRIGUEZ Urretxu 11
12
Tiempo:
01:13:55
Nombre:
IBAI
Apellidos:
IZTUETA OLAIZOLA
Dorsal:
77
01:13:55 IBAI IZTUETA OLAIZOLA Anoeta 77
13
Tiempo:
01:14:18
Nombre:
IKER
Apellidos:
IRASTORZA ALZUA
Dorsal:
156
01:14:18 IKER IRASTORZA ALZUA Pasaia 156
14
Tiempo:
01:14:32
Nombre:
JON
Apellidos:
ALTUNA MENDIZABAL
Dorsal:
218
01:14:32 JON ALTUNA MENDIZABAL Ibarra 218
15
Tiempo:
01:15:35
Nombre:
JOKIN
Apellidos:
ARRETXEA
Dorsal:
328
01:15:35 JOKIN ARRETXEA Bertizarana 328
16
Tiempo:
01:15:37
Nombre:
ENEKO
Apellidos:
I脩ARRA
Dorsal:
22
01:15:37 ENEKO I脩ARRA Lezo 22
17
Tiempo:
01:16:01
Nombre:
ENEKO
Apellidos:
CASTRO ESTEFANIA
Dorsal:
223
01:16:01 ENEKO CASTRO ESTEFANIA Errenteria 223
18
Tiempo:
01:16:11
Nombre:
MIKEL
Apellidos:
APILANEZ
Dorsal:
167
01:16:11 MIKEL APILANEZ Errenteria 167
19
Tiempo:
01:16:19
Nombre:
ENEKO
Apellidos:
PORTU
Dorsal:
176
01:16:19 ENEKO PORTU Usurbil 176
20
Tiempo:
01:16:22
Nombre:
XABI
Apellidos:
BABACE AGUIRRESAROBE
Dorsal:
152
01:16:22 XABI BABACE AGUIRRESAROBE Errenteria 152
Patrocinadores
Echemar garraioak Nigurko eraikuntzak Ogi Berri Olatzar eraikuntzak Kibuc Jarso Irukene dekorazioa
Instituciones
Lezoko Udala