Kirolak.net

2012/09/23

Sailkapena - UHARTEARAKIL-BERIAIN IV. KM BERTIKALA

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2012/09/23 (10:00)
Proba mota:
MENDIA (BESTE BATZU)
Distantzia:
4.8km
Irteera herria:
Uharte-Arakil (Nafarroa/Navarra)
Helmuga herria:
Beri谩in (Nafarroa/Navarra)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
UHARTEARAKIL 聳 BERIAIN KM BERTIKALA
SAN JUAN ENPARANTZA N潞3 .
31840 - Uharte-Arakil
(Nafarroa/Navarra)
Tel.: 600052246
uhartearakil-beriain@hotmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 162
Guztira: 162
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1 1
Denbora:
00:42:06
Izena:
IONUT ALIN
Abizenak:
ZINCA
Dortsala:
6
00:42:06 IONUT ALIN ZINCA VITORIA-GASTEIZ SENM 6
2 2
Denbora:
00:42:25
Izena:
RAUL
Abizenak:
GARCIA CASTAN
Dortsala:
10
00:42:25 RAUL GARCIA CASTAN ABADES SENM 10
3 3
Denbora:
00:42:52
Izena:
DIDIER
Abizenak:
ZAGO
Dortsala:
1
00:42:52 DIDIER ZAGO F脡AS SENM 1
4 4
Denbora:
00:43:54
Izena:
I脩IGO
Abizenak:
LARIZ AZKUE
Dortsala:
2
00:43:54 I脩IGO LARIZ AZKUE ELGOIBAR SENM 2
5 5
Denbora:
00:44:41
Izena:
ANARTZ
Abizenak:
ETXEBERRIA LARRAZA
Dortsala:
5
00:44:41 ANARTZ ETXEBERRIA LARRAZA IDIAZABAL SENM 5
6 6
Denbora:
00:45:00
Izena:
MIKEL
Abizenak:
BEUNZA IRAIZOZ
Dortsala:
4
00:45:00 MIKEL BEUNZA IRAIZOZ ULTZAMA SENM 4
7 7
Denbora:
00:45:41
Izena:
IMANOL
Abizenak:
GO脩I ARANBURU
Dortsala:
14
00:45:41 IMANOL GO脩I ARANBURU 7489 SENM 14
8 8
Denbora:
00:46:37
Izena:
HASSAN
Abizenak:
AIT CHAU AIT CHAU
Dortsala:
3
00:46:37 HASSAN AIT CHAU AIT CHAU VILLABONA SENM 3
9 1
Denbora:
00:47:16
Izena:
PEDRO JOSE
Abizenak:
GRACIA GARMENDIA
Dortsala:
128
00:47:16 PEDRO JOSE GRACIA GARMENDIA COLMENAR VIEJO VETM 128
10 9
Denbora:
00:47:29
Izena:
I脩AKI
Abizenak:
URIBE-ETXEBARRIA
Dortsala:
157
00:47:29 I脩AKI URIBE-ETXEBARRIA ESKORIATZA SENM 157
11 10
Denbora:
00:47:37
Izena:
MARIO
Abizenak:
VILLADANGOS FERN脕NDEZ
Dortsala:
40
00:47:37 MARIO VILLADANGOS FERN脕NDEZ LE脫N SENM 40
12 2
Denbora:
00:47:52
Izena:
ANDER
Abizenak:
UNZURRUNZAGA YURREBASO
Dortsala:
16
00:47:52 ANDER UNZURRUNZAGA YURREBASO ETXARRI-ARANATZ VETM 16
13 11
Denbora:
00:48:08
Izena:
JAVIER
Abizenak:
TIRAPU CORERA
Dortsala:
11
00:48:08 JAVIER TIRAPU CORERA NO脕IN (VALLE DE ELORZ)/NOAIN (ELORTZIBAR) SENM 11
14 12
Denbora:
00:48:26
Izena:
RAMON
Abizenak:
ANAUT BERNAT
Dortsala:
12
00:48:26 RAMON ANAUT BERNAT ISABA/IZABA SENM 12
15 13
Denbora:
00:48:48
Izena:
TEDY
Abizenak:
GARZON MENDIZABAL
Dortsala:
7
00:48:48 TEDY GARZON MENDIZABAL UCAR SENM 7
16 14
Denbora:
00:48:54
Izena:
FELICISIMO
Abizenak:
SOLANAS DIEZ
Dortsala:
9
00:48:54 FELICISIMO SOLANAS DIEZ SANTURTZI SENM 9
17 15
Denbora:
00:49:03
Izena:
ALFREDO
Abizenak:
DE MIGUEL LACALLE
Dortsala:
15
00:49:03 ALFREDO DE MIGUEL LACALLE PAMPLONA/IRU脩A SENM 15
18 16
Denbora:
00:49:05
Izena:
XABIER
Abizenak:
TELLETXEA ERASUN
Dortsala:
112
00:49:05 XABIER TELLETXEA ERASUN DONEZTEBE/SANTESTEBAN SENM 112
19 17
Denbora:
00:49:07
Izena:
KOLDO
Abizenak:
URRESTARAZU GARMENDIA
Dortsala:
93
00:49:07 KOLDO URRESTARAZU GARMENDIA LAZKAO SENM 93
20 3
Denbora:
00:49:12
Izena:
JEXUX
Abizenak:
ZELAIA ETXANIZ
Dortsala:
17
00:49:12 JEXUX ZELAIA ETXANIZ AZPEITIA VETM 17
Guztira: 162
Guztira: 162
Babesleak
Aralar Mendi Uharte Arakil FNDME
Laguntzaileak
Compresores Redin Suair Compresores Euskal Trail La Caixa Lacturale Lafuma Sakana MEP Reino Navarra Archueta
Erakundeak
Bar Anaiak Babestu Bierrik Caja rural Mendinueta Cocacola Noticias Elmano Goikoa Mendikirolak Bar Motxale Netto Baltegi Arginariz Lacunza Lakber Nerea Ramos Ekia