Kirolak.net

2013/05/12

Ranking - IZARRAITZ MENDI LASTERKETA

Information about the race
Date and time:
2013/05/12 (10:00)
Race type:
MOUNTAINE (CAREERS)
Distance:
20
Starting location (town):
Azkoitia (Gipuzkoa/Guipúzcoa)
Finishing location:
Azkoitia (Gipuzkoa/Guipúzcoa)
See the whole race slip
Organiser
ANAITASUNA MB
Casa de Cultura.
20720 - Azkoitia
(Gipuzkoa/Guipúzcoa)
Tel.: 676875166
Mobile telephone: 676875166 anaitasunamb@hotmail.com
Organizador de la prueba

Ranking (ABSOLUTA)

Total: 87
Total: 87
Ranking
Pos.
gen.
Pos.
cat.
Time
Name Last names Origin Category Runner number Actions
1
Time:
02:00:19
Name:
ABDERRAHIM
Last names:
EL QAYED
Runner number:
14
02:00:19 ABDERRAHIM EL QAYED TOLOSA 14
2
Time:
02:02:08
Name:
ENEKOITZ
Last names:
AIZPURU BEREZIARTUA
Runner number:
52
02:02:08 ENEKOITZ AIZPURU BEREZIARTUA AZPEITIA 52
3
Time:
02:02:21
Name:
EKAITZ
Last names:
AZKOAGA SALEGUI
Runner number:
151
02:02:21 EKAITZ AZKOAGA SALEGUI DEBA 151
4
Time:
02:04:08
Name:
IÑAKI
Last names:
KORTA BEREZIARTUA
Runner number:
44
02:04:08 IÑAKI KORTA BEREZIARTUA AZPEITIA 44
5
Time:
02:05:11
Name:
JON
Last names:
ALBERDI ETXABE
Runner number:
42
02:05:11 JON ALBERDI ETXABE ZESTOA 42
6
Time:
02:06:51
Name:
IÑIGO
Last names:
LASAGA ARBURUA
Runner number:
49
02:06:51 IÑIGO LASAGA ARBURUA DONEZTEBE/SANTESTEBAN 49
7
Time:
02:07:18
Name:
IXAKA
Last names:
OÑEDERRA
Runner number:
61
02:07:18 IXAKA OÑEDERRA AZKOITIA 61
8
Time:
02:07:18
Name:
XABIER
Last names:
KORTA BEREZIARTUA
Runner number:
148
02:07:18 XABIER KORTA BEREZIARTUA AZPEITIA 148
9
Time:
02:08:06
Name:
ENEKO
Last names:
ITURBE
Runner number:
37
02:08:06 ENEKO ITURBE ANTZUOLA 37
10
Time:
02:08:47
Name:
JOKIN
Last names:
EGIGUREN ITURRALDE
Runner number:
137
02:08:47 JOKIN EGIGUREN ITURRALDE AZPEITIA 137
11
Time:
02:10:18
Name:
JEXUX
Last names:
ZELAIA ETXANIZ
Runner number:
144
02:10:18 JEXUX ZELAIA ETXANIZ AZPEITIA 144
12
Time:
02:10:39
Name:
JOSE JAVIER
Last names:
MAIZA BEGUIRISTAIN
Runner number:
150
02:10:39 JOSE JAVIER MAIZA BEGUIRISTAIN ETXARRI-ARANATZ 150
13
Time:
02:11:12
Name:
GORKA
Last names:
AGUIRREAZALDEGUI
Runner number:
34
02:11:12 GORKA AGUIRREAZALDEGUI DEBA 34
14
Time:
02:11:44
Name:
GARIKOITZ
Last names:
NUÑEZ ALDALUR
Runner number:
149
02:11:44 GARIKOITZ NUÑEZ ALDALUR LEGAZPI 149
15
Time:
02:12:05
Name:
IOSU
Last names:
IZAGIRRE ARAKISTAIN
Runner number:
38
02:12:05 IOSU IZAGIRRE ARAKISTAIN DEBA 38
16
Time:
02:12:50
Name:
ALBERTO J.
Last names:
GORRITIBEREA ETXABE
Runner number:
6
02:12:50 ALBERTO J. GORRITIBEREA ETXABE ZUMAIA 6
17
Time:
02:13:44
Name:
GAIZKA
Last names:
ARETZAGA ROMO
Runner number:
66
02:13:44 GAIZKA ARETZAGA ROMO LA QUADRA 66
18
Time:
02:14:26
Name:
TEDY
Last names:
GARZON MENDIZABAL
Runner number:
20
02:14:26 TEDY GARZON MENDIZABAL UCAR 20
19
Time:
02:15:11
Name:
IMANOL
Last names:
ALESON
Runner number:
71
02:15:11 IMANOL ALESON AZKOITIA 71
20
Time:
02:15:53
Name:
JEXUX MARI
Last names:
ERRAZU ALBERDI
Runner number:
45
02:15:53 JEXUX MARI ERRAZU ALBERDI AZPEITIA 45
Total: 87
Total: 87
Sponsors
GERDAU PB SPORT ANTZIBAR caixa
Collaborators
LOPETEGI HITZA  ERREZIL TTAKUN ZURT ARKUPE MILAR FK KOPISTEGIA ETXEZA HARATEGIA Aldalur Traki Beloki Eusko Label Alkorta isidro latz joseba jatetxea oreka txalintxo yoko kirolak aldako
Institutions
AZKOITIKO UDALA