Kirolak.net

2017/04/02

Sailkapena - XXVIII Cross Territorio Visón FALCES(10.000m)

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2017/04/02 (10:15)
Proba mota:
ATLETISMOA (10 KM)
Distantzia:
10 km
Irteera herria:
Falces (Nafarroa/Navarra)
Helmuga herria:
Falces (Nafarroa/Navarra)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
AYUNTAMIENTO DE FALCES
Plaza de los Fueros, 11.
31370 - Donostia-San Sebastián
(Gipuzkoa/Guipúzcoa)
Tel.: 948734072
falcescross@outlook.es

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 61
Guztira: 61
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
21
Denbora:
00:43:06
Izena:
ELENA
Abizenak:
SADA
Dortsala:
605
00:43:06 ELENA SADA OLITE 605
22
Denbora:
00:43:28
Izena:
DANIEL
Abizenak:
VIRTO SEVILLANO
Dortsala:
164
00:43:28 DANIEL VIRTO SEVILLANO PAMPLONA/IRUÑA 164
23
Denbora:
00:43:35
Izena:
CESAR
Abizenak:
MORCILLO
Dortsala:
181
00:43:35 CESAR MORCILLO ALBACETE 181
24
Denbora:
00:43:49
Izena:
CARLOS
Abizenak:
AZKONA LEGARRE
Dortsala:
180
00:43:49 CARLOS AZKONA LEGARRE FALCES 180
25
Denbora:
00:44:01
Izena:
HECTOR
Abizenak:
OSES
Dortsala:
155
00:44:01 HECTOR OSES ARRÓNIZ 155
26
Denbora:
00:44:01
Izena:
DAVID
Abizenak:
AGUINAGA GARIJO
Dortsala:
195
00:44:01 DAVID AGUINAGA GARIJO ARRE 195
27
Denbora:
00:44:23
Izena:
JOSE MARI
Abizenak:
FERNANDEZ BAZTAN
Dortsala:
170
00:44:23 JOSE MARI FERNANDEZ BAZTAN TAFALLA 170
28
Denbora:
00:44:27
Izena:
IÑAKI
Abizenak:
ARMENDÁRIZ OLCOZ
Dortsala:
158
00:44:27 IÑAKI ARMENDÁRIZ OLCOZ FALCES 158
29
Denbora:
00:44:46
Izena:
IOSEBA
Abizenak:
BERASAIN GASCUE
Dortsala:
199
00:44:46 IOSEBA BERASAIN GASCUE AUZA 199
30
Denbora:
00:44:48
Izena:
ISRAEL
Abizenak:
FUERTES
Dortsala:
198
00:44:48 ISRAEL FUERTES MARTINEZ 198
31
Denbora:
00:44:48
Izena:
DIEGO
Abizenak:
ARNEDILLO
Dortsala:
169
00:44:48 DIEGO ARNEDILLO PERALTA 169
32
Denbora:
00:44:48
Izena:
PEDRO LUIS
Abizenak:
BERMEJO REDIN
Dortsala:
153
00:44:48 PEDRO LUIS BERMEJO REDIN PERALTA 153
33
Denbora:
00:44:51
Izena:
DAVID
Abizenak:
PEREZ GARRIDO
Dortsala:
163
00:44:51 DAVID PEREZ GARRIDO PERALTA 163
34
Denbora:
00:44:56
Izena:
JESÚS Mª
Abizenak:
ASIN ZAPATER
Dortsala:
161
00:44:56 JESÚS Mª ASIN ZAPATER PERALTA 161
35
Denbora:
00:45:06
Izena:
JAVIER
Abizenak:
GARCIA MENDIVIL
Dortsala:
190
00:45:06 JAVIER GARCIA MENDIVIL FALCES 190
36
Denbora:
00:45:25
Izena:
LEONARDO
Abizenak:
CASADO OTERO
Dortsala:
166
00:45:25 LEONARDO CASADO OTERO CALAHORRA 166
37
Denbora:
00:45:43
Izena:
JAIME
Abizenak:
GUILLEN AYERRA
Dortsala:
182
00:45:43 JAIME GUILLEN AYERRA OLITE 182
38
Denbora:
00:46:04
Izena:
CARLOS
Abizenak:
BARCOS
Dortsala:
168
00:46:04 CARLOS BARCOS PERALTA 168
39
Denbora:
00:46:05
Izena:
JUAN JOSE
Abizenak:
GOMEZ BELLO
Dortsala:
154
00:46:05 JUAN JOSE GOMEZ BELLO PAMPLONA/IRUÑA 154
40
Denbora:
00:46:06
Izena:
JUAN
Abizenak:
ARRIBAS SABALZA
Dortsala:
173
00:46:06 JUAN ARRIBAS SABALZA VILLAVA/ATARRABIA 173
Guztira: 61
Guztira: 61