Kirolak.net Gipuzkoako kirolaren web gunea

Kirolprobak.com
Kirolprobak.com

Kirolak.net

Sailkapena - KORRIKA LAISTERKETEN XI. KIROLPROBAK TXAPELKETA

Ligari buruzko datuak

Lehendabiziko proba:
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA (2020/01/12)
Azkeneko proba:
VI.Minbiziaren aurkako lasterketa. Gipuzkoa Martxan (2020/11/15)

Ikusi ligari buruzko fitxa osoa

Antolatzailea

KIROLPROBAK
PAE IBARRABARRI NAVE 13E.
48940 - Leioa
(Bizkaia/Vizcaya)
Tel.: 946412467


Bilatzailea

Sailkapena

Guztira: 1800
lehenengoa | Aurrekoa | Orria 1 / 90 | Hurrengoa | azkena
 
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Puntuak Probak Izena Abizenak Jatorria Kategoria Ekintzak
1 1 691,38 4 RAUL GOMEZ MARGALLO Lasarte-Oria BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 99,10 2020/01/12 A 3 00:25:50
Copia Kross Popularra, 5,2KM 100,00 2020/02/09 A 1 00:16:33
III. IRUN 10K - NT2 298,36 2020/02/16 C 2 00:33:34
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 193,92 2020/02/23 B 3 00:32:21
 
2 1 613,49 5 miguel maza giraldo Errenteria BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 82,05 2020/01/12 A 48 00:31:12
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 125,32 2020/02/09 B 284 00:45:05
Copia Kross Popularra, 5,2KM 81,53 2020/02/09 A 23 00:20:18
III. IRUN 10K - NT2 241,23 2020/02/16 C 57 00:41:31
5,4 km. 4. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 83,36 2020/02/23 A 9 00:20:26
 
3 1 585,96 3 Unai Ibarra Gallardo Arrasate/Mondragón SENIOR GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 99,81 2020/01/12 A 2 00:26:04
III. IRUN 10K - NT2 295,28 2020/02/16 C 3 00:33:55
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 190,87 2020/02/23 B 7 00:32:52


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 2020/02/09 B - 00:00:00
 
4 2 580,54 4 Gorka Gil martin Lasarte-Oria BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 97,77 2020/01/12 A 5 00:26:11
Copia Kross Popularra, 5,2KM 96,97 2020/02/09 A 5 00:17:04
III. IRUN 10K - NT2 286,28 2020/02/16 C 6 00:34:59
5,4 km. 4. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 99,51 2020/02/23 A 3 00:17:07
 
5 2 561,23 3 VICTOR MADEJON SANCHEZ Irun BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia Kross Popularra, 5,2KM 94,03 2020/02/09 A 11 00:17:36
III. IRUN 10K - NT2 282,78 2020/02/16 C 9 00:35:25
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 184,42 2020/02/23 B 11 00:34:01
 
6 3 543,92 3 JOSU ARREGI FORMENTIN Andoain BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 140,96 2020/02/09 B 189 00:40:05
III. IRUN 10K - NT2 243,87 2020/02/16 C 49 00:41:04
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 159,09 2020/02/23 B 42 00:39:26
 
7 1 529,56 5 Ana Ruiperez Canuto Irun BETERANO 2 EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 68,42 2020/01/12 A 107 00:37:25
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 118,82 2020/02/09 B 325 00:47:33
Copia Kross Popularra, 5,2KM 69,73 2020/02/09 A 42 00:23:44
III. LOIOLA - IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - NT2 201,72 2020/02/16 C 216 01:42:58
5,4 km. 4. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 70,87 2020/02/23 A 18 00:24:02
 
8 1 525,23 5 ARANTXA ATXUKARRO BARRUTIA Berastegi BETERANO 1 EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 71,64 2020/01/12 A 98 00:35:44
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 115,70 2020/02/09 B 344 00:48:50
Copia Kross Popularra, 5,2KM 71,96 2020/02/09 A 37 00:23:00
III. IRUN 10K - NT2 191,00 2020/02/16 C 272 00:52:26
5,4 km. 4. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 74,93 2020/02/23 A 14 00:22:44
 
9 2 518,97 4 Ibai Beracierto Espada Zarautz SENIOR GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 147,52 2020/02/09 B 140 00:38:18
Copia Kross Popularra, 5,2KM 48,53 2020/02/09 A 111 00:34:06
III. IRUN 10K - NT2 238,17 2020/02/16 C 66 00:42:03
5,4 km. 4. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 84,74 2020/02/23 A 8 00:20:06
 
10 3 515,45 3 MIKEL LOPEZ ALZAGA Irun BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 88,19 2020/01/12 A 37 00:29:30
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 154,87 2020/02/09 B 109 00:36:29
III. IRUN 10K - NT2 272,39 2020/02/16 C 17 00:36:46
 
11 4 508,23 3 borja garcia alzuguren Lesaka BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Nafarroa/Navarra


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 89,20 2020/01/12 A 23 00:28:42
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 155,79 2020/02/09 B 107 00:36:16
III. LOIOLA - IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - NT2 263,24 2020/02/16 C 14 01:18:54
 
12 5 498,86 3 Romain Purro Donostia-San Sebastián BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 132,16 2020/02/09 B 244 00:42:45
III. LOIOLA - IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - NT2 214,86 2020/02/16 C 150 01:36:40
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 151,84 2020/02/23 B 54 00:41:19
 
13 1 488,83 4 Emiliano Martin Moro Donostia-San Sebastián BETERANO 3 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 62,01 2020/01/12 A 137 00:41:17
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 109,67 2020/02/09 B 380 00:51:31
III. IRUN 10K - NT2 191,00 2020/02/16 C 271 00:52:26
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 126,14 2020/02/23 B 106 00:49:44
 
14 3 469,90 3 Jokin Bellido Leal Orio SENIOR GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia Kross Popularra, 5,2KM 98,61 2020/02/09 A 3 00:16:47
III. IRUN 10K - NT2 271,29 2020/02/16 C 19 00:36:55
5,4 km. 4. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 100,00 2020/02/23 A 1 00:17:02
 
15 6 451,28 3 Igon Lertxundi Lizarralde Orio BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 81,88 2020/01/12 A 49 00:31:16
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 134,31 2020/02/09 B 230 00:42:04
III. IRUN 10K - NT2 235,09 2020/02/16 C 72 00:42:36
 
16 4 447,07 3 alvaro reyes hernando Lasarte-Oria BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia Kross Popularra, 5,2KM 74,33 2020/02/09 A 30 00:22:16
III. IRUN 10K - NT2 225,31 2020/02/16 C 101 00:44:27
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 147,43 2020/02/23 B 65 00:42:33
 
17 7 446,45 2 IKER MARTINEZ ARZA Astigarraga BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 162,20 2020/02/09 B 65 00:34:50
III. IRUN 10K - NT2 284,25 2020/02/16 C 7 00:35:14
 
18 2 436,60 3 IOSUNE ALBERDI URRUTIA Berrobi BETERANO 1 EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 112,21 2020/02/09 B 369 00:50:21
III. IRUN 10K - NT2 186,15 2020/02/16 C 300 00:53:48
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 138,23 2020/02/23 B 91 00:45:23
 
19 5 433,23 3 JUAN CARLOS VILLARREAL BUSTEROS Vitoria-Gasteiz BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Araba/Álava


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 76,30 2020/01/12 A 105 00:34:06
III. IRUN 10K - NT2 213,54 2020/02/16 C 138 00:46:54
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 143,39 2020/02/23 B 75 00:43:45
 
20 8 431,89 2 IBAN IRIARTE ARGAIA Ibarra BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa 161,27 2020/02/09 B 70 00:35:02
III. LOIOLA - IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - NT2 270,62 2020/02/16 C 7 01:16:45
 
Guztira: 1800
lehenengoa | Aurrekoa | Orria 1 / 90 | Hurrengoa | azkena
 

PIE DE PAGINA