Kirolak.net

Probetako sailkapenak

I. Carrera Solidaria contra el coronavirus - #heroesencarrera 2020/04/19 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2020/04/19
I. Pedaladas solidarias contra el coronavirus: lavuelta20km 2020/03/29 TXIRRINDULARITZA (CICLISMO INDOOR) 2020/03/29
IX. AIAKO MENDI LASTERKETA (Pagoeta Parke Naturalean) 2020/03/01 MENDIA (LASTERKETAK) 2020/03/01
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 2020/02/23 ATLETISMOA (10 KM) 2020/02/23
5,4 km. 4. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 2020/02/23 ATLETISMOA (MOTZA) 2020/02/23
III. LOIOLA - IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - NT2 2020/02/16 ATLETISMOA (ERDI MARATOIA) 2020/02/16

Hurrengo probetako izen-emateak

Ubietamendi BTT 2020
2020/05/31 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2020/05/31 09:00
Marcha Galdames Mendi Bira Martxa 2020
2020/06/06 07:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2020/06/06 07:30
Carrera Galdames Mendi Bira lasterketa 2020
2020/06/06 09:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/06/06 09:00
IV ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA (BIRTUALA)
2020/06/07 00:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/06/07 00:00
Galdaramiño igoera
2020/06/07 09:30
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/06/07 09:30
XI MARCHA CICLOTURISTA JUANMA GARATE
2020/06/14 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2020/06/14 08:00
Eskoriatza Gabez Takarraran OINEZ
2020/06/20 20:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2020/06/20 20:00
Eskoriatza Gabez Takarraran
2020/06/20 22:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/06/20 22:00
AMASA - VILLABONA III. BTT MARTXA
2020/07/04 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2020/07/04 09:00
Tabirako Mendi Lasterketa II
2020/07/11 09:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2020/07/11 09:00
HAIMAR ZUBELDIA KLASIKOA 2020
2020/09/06 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2020/09/06 08:00
9ª BTT Mercedes-Benz
2020/09/13 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2020/09/13 09:00
VI.OÑATIKO MENDI MARTXA
2020/09/19 07:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2020/09/19 07:30
XIII. SORGINEN LASTERKETA
2020/09/19 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/09/19 10:00
Urumeako 5 Miliak
2020/09/27 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/09/27 10:00
V. SALTO SYSTEMS ERRELEBO LASTERKETA - IRUN
2020/10/11 10:45
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/10/11 10:45
EGOKITUTAKO IV SALTO SYSTEMS MILIA
2020/10/11 11:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/10/11 11:30
BIKOTEKO IRUNGO 3 MILIAK - SALTO SYSTEMS
2020/10/11 12:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/10/11 12:00
FAMILIENTZAKO IRUNGO MILIA SOLIDARIOA
2020/10/11 12:45
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/10/11 12:45
II MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA 'JOSITO' - PATINADORES
2020/10/18 11:00
PATINAK (PROBA MOTZAK)
2020/10/18 11:00
VIII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA 'JOSITO'
2020/10/18 11:00
ATLETISMOA (10 KM)
2020/10/18 11:00
XENDAPEDALAK II. MENDI BIZIKLETA MARTXA
2020/11/14 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2020/11/14 09:00
VI.Minbiziaren aurkako lasterketa. Gipuzkoa Martxan
2020/11/15 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/11/15 10:00
Minbiziaren kontrako Martxa. Gipuzkoa Martxan
2020/11/15 12:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/11/15 12:00
TRAVESÍA VALLE DE EZCARAY - Memorial Javi Valgañón
2021/06/19 08:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2021/06/19 08:00