Kirolak.net Gipuzkoako kirolaren web gunea

Kirolprobak.com
Kirolprobak.com

Kirolak.net

  • Hasiera
  • KORRIKA LAISTERKETEN X.KIROLPROBAK TXAPELKETA

KORRIKA LAISTERKETEN X.KIROLPROBAK TXAPELKETA

Antolatzailea

KIROLPROBAK
Portuetxe 2.
20018 - Donostia-San Sebastián (Gipuzkoa/Guipúzcoa)
Tel.: 943410810

Mota: ATLETISMOA
Edizioa: 10
Ligako lehenengo proba: XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA (2019/01/13)
Ligako azkeneko proba: XIX AZPEITIKO SAN SILBESTREA (2019/12/31)

Liga honi dagozkion probak

Proben zerrenda
  Proba Data Koefizientea
1 XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A
2 XII LAUDIO HERRI KROSA 2019/02/03 A
3 Kross Popularra, 5,2KM 2019/02/10 A
4 89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B
5 II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 2019/02/17 C
6 II. 10K URBYCOLAN 2019/02/17 C
7 10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 2019/02/24 B
8 5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 2019/02/24 A
9 I CROSS POPULAR DE DEUSTO 2019/03/23 A
10 Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 2019/03/23 A
11 II. NABERAN HERRI KROSA 2019/03/24 A
12 Iurretako Hiri Proba - 10km- Euskadiko 10km Txapelketa 2019/04/07 B
13 Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 2019/05/01 B
14 Urumeako 5 Miliak 2019/05/05 B
15 Zarauzko III Herri Lasterketa 2019/05/05 B
16 V.Minbiziaren aurkako lasterketa 2019/05/12 A
17 II. SORALUZE URBAN TRAIL 11,5KM 2019/05/19 B
18 III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/02 A
19 VI PEÑAFLORIDA USANDIZAGA LASTERKA 2019/06/02 A
20 Korre Music Night 2019 2019/06/08 B
21 VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 2019/06/09 C
22 ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/16 A
23 CORPUS CHRISTI KROSSA 2019/06/22 A
24 XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 2019/07/25 A
25 XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 2019/08/31 B
26 TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 2019/09/07 A
27 Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A
28 VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A
29 Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 2019/09/28 B
30 INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B
31 VI Carrera Popular 'Los 5 kilómetros de Barakaldo' 2019/10/06 A
32 VI Carrera Popular 'Los 10 kilómetros de Barakaldo' 2019/10/06 B
33 10,5KM SORALUZEKO II.HERRI KROSA / ALEJANDRO ROGRIGUEZ MEMORIALA 2019/10/06 B
34 5. PROIDE BILBAO LASTERKETA 2019/10/27 A
35 XV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA 2019/11/02 C
36 Parkinson aurkako Kilometroak 2019/11/17 A
37 IV. EMAKUMEEN LASTERKETA (emakumeenganako indarkeriaren aurkako nazioarteko eguna) 2019/11/24 A
38 XVI Cross Balmaseda-Zalla-Balmaseda 2019/12/01 C
39 VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 2019/12/14 B
40 Copia XXXVI Memorial Itziar López Uralde - Memorial 2019/12/15 B
41 Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 2019/12/27 A
42 X San Silbestre Sport Mundi Hondarribia 2019/12/31 C
43 XIX AZPEITIKO SAN SILBESTREA 2019/12/31 A

 

Koefizienteen baloreak:

A:1 | B:2 | C:3

Kategoriak

Kategorien zerrenda
Kategoriak Honako dataz geroztik jaiotakoak Honako data arte jaiotakoak
Emakumezkoa
SENIOR EMAKUMEZKOA 1989/01/01 2003/12/31
BETERANO 1 EMAKUMEZKOA 1975/01/01 1988/12/31
BETERANO 2 EMAKUMEZKOA 1964/01/01 1974/12/31
BETERANO 3 EMAKUMEZKOA 1929/01/01 1963/12/31
Gizonezkoa
SENIOR GIZONEZKOA 1989/01/01 2003/12/31
BETERANO 1 GIZONEZKOA 1975/01/01 1988/12/31
BETERANO 2 GIZONEZKOA 1964/01/01 1974/12/31
BETERANO 3 GIZONEZKOA 1929/01/01 1963/12/31

Informazio gehigarria

IKUSI PDFN DAGOEN TXAPELKETAKO ARAUDIA

Kontsultatu ligaren araudia

Sailkapena

Dokumentu atxikiak

Sailkapena

Sailkapena kontsultatu...

Kontsultatu

Sarbidea zure probetara

Sartu zuk parte hartutako proba guztietako informazio xehatura.

Kontsultatu


PIE DE PAGINA