Kirolak.net

2019/12/01

Izen-ematea - XVI Cross Balmaseda-Zalla-Balmaseda

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2019/12/01 (11:30)
Proba mota:
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
Distantzia:
14
Irteera herria:
Balmaseda (Bizkaia/Vizcaya)
Helmuga herria:
Balmaseda (Bizkaia/Vizcaya)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
SC BALMASEDANA
PLAZA SAN JUAN (KULTUR ETXEA).
48800 - Balmaseda
(Bizkaia/Vizcaya)
Tel.: 000000000
crossbalmasedazalla@gmail.com

Izena emandakoen zerrenda

Izena emandakoak guztira: 313
Izena emandakoak guztira: 313
Izena emandakoen zerrenda
Dortsala Abizenak Izena Herria Egoera Izen-ematea
56 Abascal Alberdi Jon Gernika-Lumo
Abizenak:
Abascal Alberdi
Izena:
Jon
Herria:
Gernika-Lumo
Egoera:
315 ABASOLO SAGASTABEITIA GOIURIA Bilbao
Abizenak:
ABASOLO SAGASTABEITIA
Izena:
GOIURIA
Herria:
Bilbao
Egoera:
38 Abasolo Tamayo Xabier Amurrio
Abizenak:
Abasolo Tamayo
Izena:
Xabier
Herria:
Amurrio
Egoera:
252 Abuin Ordoñez Juantxu Bilbao
Abizenak:
Abuin Ordoñez
Izena:
Juantxu
Herria:
Bilbao
Egoera:
280 Agudo Quirante Jesus Maria Zalla
Abizenak:
Agudo Quirante
Izena:
Jesus Maria
Herria:
Zalla
Egoera:
65 Alarcia Mercado Jon Bilbao
Abizenak:
Alarcia Mercado
Izena:
Jon
Herria:
Bilbao
Egoera:
286 ALARCIA RIOJA LORENZO Bilbao
Abizenak:
ALARCIA RIOJA
Izena:
LORENZO
Herria:
Bilbao
Egoera:
1 Aldama Atxurra Unai Amurrio
Abizenak:
Aldama Atxurra
Izena:
Unai
Herria:
Amurrio
Egoera:
207 Allende Camoira Florentino Sondika
Abizenak:
Allende Camoira
Izena:
Florentino
Herria:
Sondika
Egoera:
112 Alonso Etxebarria erlantz Güeñes
Abizenak:
Alonso Etxebarria
Izena:
erlantz
Herria:
Güeñes
Egoera:
94 Alonso García Beatriz Soto del Barco
Abizenak:
Alonso García
Izena:
Beatriz
Herria:
Soto del Barco
Egoera:
265 Alonso ordorica Sergio Bilbao
Abizenak:
Alonso ordorica
Izena:
Sergio
Herria:
Bilbao
Egoera:
142 Álvarez Varela Gorka Basauri
Abizenak:
Álvarez Varela
Izena:
Gorka
Herria:
Basauri
Egoera:
35 Andrade del Olmo Jon Balmaseda
Abizenak:
Andrade del Olmo
Izena:
Jon
Herria:
Balmaseda
Egoera:
289 ANDRES GARCIA FLORENCIO Lezama
Abizenak:
ANDRES GARCIA
Izena:
FLORENCIO
Herria:
Lezama
Egoera:
103 Antolín Gonzalez Javier Erandio
Abizenak:
Antolín Gonzalez
Izena:
Javier
Herria:
Erandio
Egoera:
312 Antolín Medina Asier Bilbao
Abizenak:
Antolín Medina
Izena:
Asier
Herria:
Bilbao
Egoera:
229 ANTON RICA ALVARO Ugao-Miraballes
Abizenak:
ANTON RICA
Izena:
ALVARO
Herria:
Ugao-Miraballes
Egoera:
249 Arango Barrio José Luis Bilbao
Abizenak:
Arango Barrio
Izena:
José Luis
Herria:
Bilbao
Egoera:
158 ARANGUREN CAVIEDES ALEJANDRO Ampuero
Abizenak:
ARANGUREN CAVIEDES
Izena:
ALEJANDRO
Herria:
Ampuero
Egoera:
Izena emandakoak guztira: 313
Izena emandakoak guztira: 313
Egiaztatzeke Egiaztatuta Aurrez izena emanda zaude Itxaron zerrenda