Kirolak.net

2020/09/12

Sailkapena - VIII. IGARTZA MENDI DUATLOIA

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2020/09/12 (16:00)
Proba mota:
DUATLOIA (MENDIA)
Distantzia:
4,2km + 13,5km + 3,1km
Irteera herria:
Beasain (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Helmuga herria:
Beasain (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
Lokatzetan Kirol Taldea
San Bartolome 5, PB.
20400 - Ibarra
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 655729665
lokatzetanke@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 60
Guztira: 60
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1 1
Denbora:
01:18:40
Izena:
JON
Abizenak:
ERGUIN DORRONSORO
Dortsala:
3
01:18:40 JON ERGUIN DORRONSORO Beasain Master 40 3
2 1
Denbora:
01:22:33
Izena:
JOSU
Abizenak:
URRESTARAZU GARCIA
Dortsala:
8
01:22:33 JOSU URRESTARAZU GARCIA Idiazabal Elite 8
3 2
Denbora:
01:22:41
Izena:
JAVIER
Abizenak:
P脡REZ GARC脥A
Dortsala:
56
01:22:41 JAVIER P脡REZ GARC脥A Vitoria-Gasteiz Elite 56
4 2
Denbora:
01:23:47
Izena:
ALEXANDER
Abizenak:
ORDE脩ANA ETXEBARRIA
Dortsala:
4
01:23:47 ALEXANDER ORDE脩ANA ETXEBARRIA Lemoa Master 40 4
5 3
Denbora:
01:24:28
Izena:
XABIER
Abizenak:
ASTIGARRAGA PAGOAGA
Dortsala:
6
01:24:28 XABIER ASTIGARRAGA PAGOAGA Mutriku Master 40 6
6 3
Denbora:
01:26:32
Izena:
ENEKO
Abizenak:
GURRUTXAGA UGARTE
Dortsala:
2
01:26:32 ENEKO GURRUTXAGA UGARTE Villabona Elite 2
7 4
Denbora:
01:27:05
Izena:
LIHER
Abizenak:
ETXEBERRIA ARTOLA
Dortsala:
7
01:27:05 LIHER ETXEBERRIA ARTOLA Aduna Elite 7
8 1
Denbora:
01:27:25
Izena:
E脩AUT
Abizenak:
SALEGI ARANBERRI
Dortsala:
22
01:27:25 E脩AUT SALEGI ARANBERRI Itziar Sub 25 22
9 5
Denbora:
01:29:18
Izena:
JON
Abizenak:
GARMENDIA AROZTEGI
Dortsala:
10
01:29:18 JON GARMENDIA AROZTEGI Beasain Elite 10
10 6
Denbora:
01:29:42
Izena:
IBON
Abizenak:
ARISTIMU脩O
Dortsala:
21
01:29:42 IBON ARISTIMU脩O Bergara Elite 21
11 4
Denbora:
01:30:46
Izena:
SERGIO
Abizenak:
GARCIA MAYA
Dortsala:
16
01:30:46 SERGIO GARCIA MAYA Altsasu/Alsasua Master 40 16
12 5
Denbora:
01:31:14
Izena:
CARLOS
Abizenak:
GALINDEZ UGARTE
Dortsala:
63
01:31:14 CARLOS GALINDEZ UGARTE Urkabustaiz Master 40 63
13 7
Denbora:
01:31:35
Izena:
HUGO
Abizenak:
MATIAS TEIXEIRA
Dortsala:
31
01:31:35 HUGO MATIAS TEIXEIRA Vitoria-Gasteiz Elite 31
14 8
Denbora:
01:32:05
Izena:
IBAI
Abizenak:
IRIARTE GO脩I
Dortsala:
13
01:32:05 IBAI IRIARTE GO脩I Campezo/Kanpezu Elite 13
15 9
Denbora:
01:32:37
Izena:
AITOR
Abizenak:
SAN SEBASTIAN
Dortsala:
40
01:32:37 AITOR SAN SEBASTIAN Zizurkil Elite 40
16 2
Denbora:
01:33:19
Izena:
MIKEL
Abizenak:
RODRIGUEZ ARRAZOLA
Dortsala:
71
01:33:19 MIKEL RODRIGUEZ ARRAZOLA Vitoria-Gasteiz Sub 25 71
17 6
Denbora:
01:34:22
Izena:
MIGUEL ANGEL
Abizenak:
I脩ARREA ECHENIQUE
Dortsala:
46
01:34:22 MIGUEL ANGEL I脩ARREA ECHENIQUE Baztan Master 40 46
18 10
Denbora:
01:34:42
Izena:
MIKEL
Abizenak:
ASTIZ ERRO
Dortsala:
61
01:34:42 MIKEL ASTIZ ERRO Arakil Elite 61
19 11
Denbora:
01:35:02
Izena:
ANDER
Abizenak:
URIARTE ITURBE
Dortsala:
23
01:35:02 ANDER URIARTE ITURBE Bergara Elite 23
20 12
Denbora:
01:35:02
Izena:
XABIER
Abizenak:
ARTEAGA ARZA
Dortsala:
62
01:35:02 XABIER ARTEAGA ARZA Pamplona/Iru帽a Elite 62
Guztira: 60
Guztira: 60

Sailkapenen deskarga