Kirolak.net

2020/10/10

Sailkapena - IBARRAKO PIPARRA X. MENDI DUATLOIA (EHko TXAPELKETA)

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2020/10/10 (16:00)
Proba mota:
DUATLOIA (MENDIA)
Distantzia:
5,34km + 15km + 2,67km
Irteera herria:
Ibarra (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Helmuga herria:
Ibarra (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
Lokatzetan Kirol Taldea
San Bartolome 5, PB.
20400 - Ibarra
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 655729665
lokatzetanke@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 91
Guztira: 91
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1 1
Denbora:
01:14:41
Izena:
RUBEN
Abizenak:
RUZAFA CUETO
Dortsala:
4
01:14:41 RUBEN RUZAFA CUETO Aizarnazabal Elite M 4
2 1
Denbora:
01:16:44
Izena:
JAVIER
Abizenak:
GOITIA OMAECHEVARRIA
Dortsala:
10
01:16:44 JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA Gernika-Lumo Sub 25 M 10
3 1
Denbora:
01:16:53
Izena:
JON
Abizenak:
ERGUIN DORRONSORO
Dortsala:
1
01:16:53 JON ERGUIN DORRONSORO Beasain Master 40 M 1
4 2
Denbora:
01:17:14
Izena:
ENEKO
Abizenak:
LLANOS BURGUERA
Dortsala:
5
01:17:14 ENEKO LLANOS BURGUERA Vitoria-Gasteiz Master 40 M 5
5 3
Denbora:
01:18:53
Izena:
I脩AKI
Abizenak:
ISASI FLORES
Dortsala:
9
01:18:53 I脩AKI ISASI FLORES Ayala/Aiara Master 40 M 9
6 4
Denbora:
01:19:35
Izena:
ALEXANDER
Abizenak:
ORDE脩ANA ETXEBARRIA
Dortsala:
2
01:19:35 ALEXANDER ORDE脩ANA ETXEBARRIA Lemoa Master 40 M 2
7 2
Denbora:
01:19:49
Izena:
JOSU
Abizenak:
URRESTARAZU GARCIA
Dortsala:
3
01:19:49 JOSU URRESTARAZU GARCIA Idiazabal Elite M 3
8 3
Denbora:
01:20:09
Izena:
JULEN
Abizenak:
ROZAS CLEMENTE
Dortsala:
75
01:20:09 JULEN ROZAS CLEMENTE Ugao-Miraballes Elite M 75
9 4
Denbora:
01:20:44
Izena:
ENEKO
Abizenak:
GURRUTXAGA UGARTE
Dortsala:
6
01:20:44 ENEKO GURRUTXAGA UGARTE Villabona Elite M 6
10 5
Denbora:
01:21:37
Izena:
XABIER
Abizenak:
ASTIGARRAGA PAGOAGA
Dortsala:
14
01:21:37 XABIER ASTIGARRAGA PAGOAGA Mutriku Master 40 M 14
11 6
Denbora:
01:22:37
Izena:
JOSU
Abizenak:
ISASI FLORES
Dortsala:
22
01:22:37 JOSU ISASI FLORES Laudio/Llodio Master 40 M 22
12 5
Denbora:
01:23:07
Izena:
LIHER
Abizenak:
ETXEBERRIA ARTOLA
Dortsala:
89
01:23:07 LIHER ETXEBERRIA ARTOLA Aduna Elite M 89
13 7
Denbora:
01:23:31
Izena:
IKER
Abizenak:
IRASTORZA ALZUA
Dortsala:
29
01:23:31 IKER IRASTORZA ALZUA Pasaia Master 40 M 29
14 2
Denbora:
01:23:48
Izena:
E脩AUT
Abizenak:
SALEGI ARANBERRI
Dortsala:
7
01:23:48 E脩AUT SALEGI ARANBERRI Itziar Sub 25 M 7
15 6
Denbora:
01:24:16
Izena:
JAVIER
Abizenak:
FERNANDEZ VICARIO
Dortsala:
15
01:24:16 JAVIER FERNANDEZ VICARIO Bilbao Elite M 15
16 7
Denbora:
01:24:16
Izena:
AITOR
Abizenak:
SAN SEBASTIAN
Dortsala:
51
01:24:16 AITOR SAN SEBASTIAN Zizurkil Elite M 51
17 8
Denbora:
01:24:37
Izena:
JAVIER
Abizenak:
P脡REZ GARC脥A
Dortsala:
8
01:24:37 JAVIER P脡REZ GARC脥A Vitoria-Gasteiz Elite M 8
18 9
Denbora:
01:25:04
Izena:
JON
Abizenak:
DURANA BASOA
Dortsala:
95
01:25:04 JON DURANA BASOA Urdu帽a-Ordu帽a Elite M 95
19 10
Denbora:
01:25:09
Izena:
ANDER
Abizenak:
URIARTE ITURBE
Dortsala:
13
01:25:09 ANDER URIARTE ITURBE Bergara Elite M 13
20 8
Denbora:
01:25:14
Izena:
EMILIO
Abizenak:
MONAGAS REIGADAS
Dortsala:
57
01:25:14 EMILIO MONAGAS REIGADAS Villamediana de Iregua Master 40 M 57
Guztira: 91
Guztira: 91

Sailkapenen deskarga