Kirolak.net

2018/11/03

Sailkapena - XIV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2018/11/03 (17:00)
Proba mota:
ATLETISMOA (10 KM)
Distantzia:
10
Irteera herria:
Soraluze/Placencia de las Armas (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Helmuga herria:
Bergara (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
ANTXINTXIKA TRIATLOI TALDEA
IOKIN ZAITEGI 2 1 D.
20500 - Arrasate/Mondrag贸n
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 688635153
lasmikel@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 245
Guztira: 245
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
1 1
Denbora:
00:31:48
Izena:
Aitor
Abizenak:
Mimenza Castillo
Dortsala:
58
00:31:48 Aitor Mimenza Castillo Elorrio SENM 58
2 2
Denbora:
00:32:21
Izena:
Dabid
Abizenak:
Garcia Gil
Dortsala:
201
00:32:21 Dabid Garcia Gil Durango SENM 201
3 3
Denbora:
00:32:47
Izena:
David
Abizenak:
Rua
Dortsala:
70
00:32:47 David Rua Elorrio SENM 70
4 4
Denbora:
00:32:56
Izena:
I帽igo
Abizenak:
Alzola Gordoa
Dortsala:
204
00:32:56 I帽igo Alzola Gordoa Arrasate/Mondrag贸n SENM 204
5 5
Denbora:
00:32:57
Izena:
Guillermo
Abizenak:
Vahl Pedrosa
Dortsala:
221
00:32:57 Guillermo Vahl Pedrosa Zarautz SENM 221
6 6
Denbora:
00:34:05
Izena:
Ekain
Abizenak:
Larrea Aranguren
Dortsala:
83
00:34:05 Ekain Larrea Aranguren Antzuola SENM 83
7 7
Denbora:
00:34:06
Izena:
Andoni
Abizenak:
Gomez Gutierrez
Dortsala:
247
00:34:06 Andoni Gomez Gutierrez Bergara SENM 247
8 1
Denbora:
00:34:37
Izena:
VICTOR
Abizenak:
MADEJON SANCHEZ
Dortsala:
231
00:34:37 VICTOR MADEJON SANCHEZ Irun VETM 231
9 8
Denbora:
00:35:19
Izena:
Ioritz
Abizenak:
Conde Arantzamendi
Dortsala:
266
00:35:19 Ioritz Conde Arantzamendi Elgoibar SENM 266
10 9
Denbora:
00:35:21
Izena:
Fernando
Abizenak:
matias garrido
Dortsala:
239
00:35:21 Fernando matias garrido Vitoria-Gasteiz SENM 239
11 10
Denbora:
00:35:43
Izena:
Mikelats
Abizenak:
Trespalacios Conde
Dortsala:
147
00:35:43 Mikelats Trespalacios Conde G眉e帽es SENM 147
12 11
Denbora:
00:35:49
Izena:
Aritz
Abizenak:
Unamuno Garay
Dortsala:
207
00:35:49 Aritz Unamuno Garay Bergara SENM 207
13 12
Denbora:
00:35:52
Izena:
Kepa
Abizenak:
Ochoa Alberdi
Dortsala:
178
00:35:52 Kepa Ochoa Alberdi Arrasate/Mondrag贸n SENM 178
14 13
Denbora:
00:36:01
Izena:
Andoni
Abizenak:
Correas Illarramendi
Dortsala:
226
00:36:01 Andoni Correas Illarramendi O帽ati SENM 226
15 2
Denbora:
00:36:16
Izena:
Edu
Abizenak:
Moreno Castelo
Dortsala:
217
00:36:16 Edu Moreno Castelo Bergara VETM 217
16 3
Denbora:
00:36:21
Izena:
Pedro Mari
Abizenak:
Arriola Arakistain
Dortsala:
284
00:36:21 Pedro Mari Arriola Arakistain Markina-Xemein VETM 284
17 14
Denbora:
00:36:25
Izena:
Julen
Abizenak:
Salaberria Anton
Dortsala:
233
00:36:25 Julen Salaberria Anton Elgoibar SENM 233
18 15
Denbora:
00:36:25
Izena:
JON
Abizenak:
LARRA脩AGA GORROTXATEGI
Dortsala:
257
00:36:25 JON LARRA脩AGA GORROTXATEGI Mendaro SENM 257
19 4
Denbora:
00:36:46
Izena:
I帽aki
Abizenak:
V谩zquez Jausoro
Dortsala:
260
00:36:46 I帽aki V谩zquez Jausoro Arrasate/Mondrag贸n VETM 260
20 16
Denbora:
00:36:51
Izena:
markel
Abizenak:
fernandez belastegui
Dortsala:
161
00:36:51 markel fernandez belastegui Bergara SENM 161
Guztira: 245
Guztira: 245
Babesleak
BERGARAKO UDALA SERVIMASA ELAY PLAENTXI UDALA ARRIKURTZ CAIXABANK SORALUCE