Kirolak.net

2020/09/12

Ranking - VIII. DUATLON DE MONTA脩A DE IGARTZA

Information about the race
Date and time:
2020/09/12 (16:00)
Race type:
DUATHLON (MOUNTAINE)
Distance:
4,2km + 13,5km + 3,1km
Starting location (town):
Beasain (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Finishing location:
Beasain (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
See the whole race slip
Organiser
Lokatzetan Kirol Taldea
San Bartolome 5, PB.
20400 - Ibarra
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 655729665
lokatzetanke@gmail.com

Ranking (ABSOLUTA)

Total: 60
Total: 60
Ranking
Pos.
gen.
Pos.
cat.
Time
Name Last names Origin Category Runner number Actions
21 3
Time:
01:35:13
Name:
XABI
Last names:
MIKELARENA URDANGARIN
Runner number:
53
01:35:13 XABI MIKELARENA URDANGARIN Beasain Sub 25 53
22 4
Time:
01:35:30
Name:
NIKOLAS
Last names:
GOMEZ GALLEGO
Runner number:
15
01:35:30 NIKOLAS GOMEZ GALLEGO Huarte/Uharte Sub 25 15
23 7
Time:
01:35:59
Name:
ANGEL
Last names:
MARTINEZ RIA脩O
Runner number:
36
01:35:59 ANGEL MARTINEZ RIA脩O Santo Domingo de la Calzada Master 40 36
24 13
Time:
01:36:18
Name:
UNAI
Last names:
VILLAMERIEL REVILLA
Runner number:
57
01:36:18 UNAI VILLAMERIEL REVILLA Errenteria Elite 57
25 5
Time:
01:36:50
Name:
ENEKO
Last names:
URIARTE ZABALA
Runner number:
32
01:36:50 ENEKO URIARTE ZABALA O帽ati Sub 25 32
26 14
Time:
01:37:10
Name:
XABIER EGOITZ
Last names:
NIEVES MARTINEZ
Runner number:
17
01:37:10 XABIER EGOITZ NIEVES MARTINEZ Sestao Elite 17
27 15
Time:
01:37:27
Name:
IBON
Last names:
RUIZ DE ALDA MARTINEZ
Runner number:
64
01:37:27 IBON RUIZ DE ALDA MARTINEZ Vitoria-Gasteiz Elite 64
28 8
Time:
01:38:20
Name:
ARITZ
Last names:
VALLEJO UGARTE
Runner number:
25
01:38:20 ARITZ VALLEJO UGARTE Amurrio Master 40 25
29 9
Time:
01:38:48
Name:
ARTURO
Last names:
ANGLADA CABEZUDO
Runner number:
67
01:38:48 ARTURO ANGLADA CABEZUDO Castro-Urdiales Master 40 67
30 6
Time:
01:38:49
Name:
ENEKO
Last names:
HERRERA URROZ
Runner number:
37
01:38:49 ENEKO HERRERA URROZ Sunbilla Sub 25 37
31 10
Time:
01:39:49
Name:
IRAITZ
Last names:
VELASCO EGIA
Runner number:
43
01:39:49 IRAITZ VELASCO EGIA Errenteria Master 40 43
32 11
Time:
01:39:54
Name:
XIKER
Last names:
MUJIKA BERASALUZE
Runner number:
65
01:39:54 XIKER MUJIKA BERASALUZE Beasain Master 40 65
33 7
Time:
01:40:36
Name:
I脩IGO
Last names:
CAMARERO ALLI
Runner number:
28
01:40:36 I脩IGO CAMARERO ALLI Anso谩in Sub 25 28
34 16
Time:
01:40:42
Name:
XABIER
Last names:
ORDUNA GARJON
Runner number:
60
01:40:42 XABIER ORDUNA GARJON Uzt谩rroz/Uztarroze Elite 60
35 17
Time:
01:40:47
Name:
JAVIER
Last names:
GOITIA OMAECHEVARRIA
Runner number:
5
01:40:47 JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA Gernika-Lumo Elite 5
36 18
Time:
01:41:05
Name:
I脩IGO
Last names:
DUARTE
Runner number:
14
01:41:05 I脩IGO DUARTE Andoain Elite 14
37 1
Time:
01:41:24
Name:
MAR脥A
Last names:
G脫MEZ IJALBA
Runner number:
1
01:41:24 MAR脥A G脫MEZ IJALBA Fuenmayor Master 35 1
38 19
Time:
01:41:28
Name:
IBAI
Last names:
BELOKI GARMENDIA
Runner number:
34
01:41:28 IBAI BELOKI GARMENDIA Zaldibia Elite 34
39 8
Time:
01:41:57
Name:
OIER
Last names:
ESCUDERO MENDIZABAL
Runner number:
68
01:41:57 OIER ESCUDERO MENDIZABAL Andoain Sub 25 68
40 20
Time:
01:42:20
Name:
EGOITZ
Last names:
ETXEBERRIA UCIN
Runner number:
42
01:42:20 EGOITZ ETXEBERRIA UCIN Zarautz Elite 42
Total: 60
Total: 60

Download ranking