Kirolak.net

2020/10/03

Ranking - V. AIARAKO MENDI DUATLOIA

Information about the race
Date and time:
2020/10/03 (16:15)
Race type:
DUATHLON (MOUNTAINE)
Distance:
6,18 km + 15,24 km + 1,52 km
Starting location (town):
Respaldiza (Araba/脕lava)
Finishing location:
Respaldiza (Araba/脕lava)
See the whole race slip
Organiser
Lokatzetan Kirol Taldea
San Bartolome 5, PB.
20400 - Ibarra
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 655729665
lokatzetanke@gmail.com

Ranking (ABSOLUTA)

Total: 85
Total: 85
Ranking
Pos.
gen.
Pos.
cat.
Time
Name Last names Origin Category Runner number Actions
21 7
Time:
01:47:30
Name:
RUB脡N
Last names:
TORRECILLA RUBIO
Runner number:
59
01:47:30 RUB脡N TORRECILLA RUBIO Logro帽o Master 40 M 59
22 13
Time:
01:47:48
Name:
I脩AKI
Last names:
GOENAGA ARISTI
Runner number:
20
01:47:48 I脩AKI GOENAGA ARISTI Soraluze/Placencia de las Armas Elite M 20
23 14
Time:
01:48:30
Name:
JON
Last names:
GARMENDIA AROZTEGI
Runner number:
77
01:48:30 JON GARMENDIA AROZTEGI Beasain Elite M 77
24 15
Time:
01:49:25
Name:
IKER
Last names:
ORTIZ DE ZARATE
Runner number:
96
01:49:25 IKER ORTIZ DE ZARATE Vitoria-Gasteiz Elite M 96
25 16
Time:
01:49:44
Name:
JULEN
Last names:
ROZAS CLEMENTE
Runner number:
68
01:49:44 JULEN ROZAS CLEMENTE Ugao-Miraballes Elite M 68
26 3
Time:
01:50:01
Name:
GALDER
Last names:
HERNANDEZ ALLENDE
Runner number:
94
01:50:01 GALDER HERNANDEZ ALLENDE Ermua Sub 25 M 94
27 8
Time:
01:50:58
Name:
PEDRO
Last names:
AYESTARAN BASTERRETXEA
Runner number:
36
01:50:58 PEDRO AYESTARAN BASTERRETXEA Getaria Master 40 M 36
28 9
Time:
01:51:06
Name:
FERNANDO
Last names:
GARCIA AJA
Runner number:
43
01:51:06 FERNANDO GARCIA AJA Ribamont谩n al Mar Master 40 M 43
29 17
Time:
01:51:17
Name:
DANIEL
Last names:
IBARRONDO
Runner number:
18
01:51:17 DANIEL IBARRONDO Campezo/Kanpezu Elite M 18
30 10
Time:
01:51:28
Name:
JOSE XABIER
Last names:
UGARTE CANO
Runner number:
53
01:51:28 JOSE XABIER UGARTE CANO Errenteria Master 40 M 53
31 18
Time:
01:51:52
Name:
ALEX
Last names:
HIDALGO GARCIA
Runner number:
73
01:51:52 ALEX HIDALGO GARCIA Amurrio Elite M 73
32 19
Time:
01:52:17
Name:
IKER
Last names:
BEITIA BERNAOLA
Runner number:
24
01:52:17 IKER BEITIA BERNAOLA Aramaio Elite M 24
33 11
Time:
01:53:04
Name:
ARTURO
Last names:
ANGLADA CABEZUDO
Runner number:
70
01:53:04 ARTURO ANGLADA CABEZUDO Castro-Urdiales Master 40 M 70
34 12
Time:
01:53:09
Name:
ANGEL
Last names:
MARTINEZ RIA脩O
Runner number:
90
01:53:09 ANGEL MARTINEZ RIA脩O Santo Domingo de la Calzada Master 40 M 90
35 20
Time:
01:53:14
Name:
ANARTZ
Last names:
GONZALEZ PUEYO
Runner number:
49
01:53:14 ANARTZ GONZALEZ PUEYO Urdu帽a-Ordu帽a Elite M 49
36 13
Time:
01:53:26
Name:
ENEKO
Last names:
GARITAGOITIA ARANBURU
Runner number:
29
01:53:26 ENEKO GARITAGOITIA ARANBURU Mallabia Master 40 M 29
37 4
Time:
01:53:34
Name:
ENEKO
Last names:
HERRERA URROZ
Runner number:
78
01:53:34 ENEKO HERRERA URROZ Sunbilla Sub 25 M 78
38 21
Time:
01:53:49
Name:
IBON
Last names:
RUIZ DE ALDA MARTINEZ
Runner number:
69
01:53:49 IBON RUIZ DE ALDA MARTINEZ Vitoria-Gasteiz Elite M 69
39 22
Time:
01:54:06
Name:
AITOR
Last names:
ECHEVARR脥A IZAGUIRRE
Runner number:
44
01:54:06 AITOR ECHEVARR脥A IZAGUIRRE Amurrio Elite M 44
40 23
Time:
01:54:07
Name:
JON ANDER
Last names:
CRESPO ALBIZUA
Runner number:
47
01:54:07 JON ANDER CRESPO ALBIZUA Amurrio Elite M 47
Total: 85
Total: 85

Download ranking