Kirolak.net

2020/10/10

Sailkapena - IBARRAKO PIPARRA X. MENDI DUATLOIA (EHko TXAPELKETA)

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2020/10/10 (16:00)
Proba mota:
DUATLOIA (MENDIA)
Distantzia:
5,34km + 15km + 2,67km
Irteera herria:
Ibarra (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Helmuga herria:
Ibarra (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
Lokatzetan Kirol Taldea
San Bartolome 5, PB.
20400 - Ibarra
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 655729665
lokatzetanke@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 91
Guztira: 91
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
21 11
Denbora:
01:26:19
Izena:
JOKIN
Abizenak:
ARRETXEA
Dortsala:
73
01:26:19 JOKIN ARRETXEA Bertizarana Elite M 73
22 12
Denbora:
01:26:26
Izena:
IBON
Abizenak:
ARISTIMU脩O
Dortsala:
11
01:26:26 IBON ARISTIMU脩O Bergara Elite M 11
23 13
Denbora:
01:26:38
Izena:
BORJA
Abizenak:
RUIZ LECI脩ANA
Dortsala:
52
01:26:38 BORJA RUIZ LECI脩ANA Valle de Mena Elite M 52
24 14
Denbora:
01:27:12
Izena:
IBAI
Abizenak:
IRIARTE GO脩I
Dortsala:
12
01:27:12 IBAI IRIARTE GO脩I Campezo/Kanpezu Elite M 12
25 9
Denbora:
01:27:35
Izena:
JON
Abizenak:
APERRIBAI URIBETXEBARRIA
Dortsala:
82
01:27:35 JON APERRIBAI URIBETXEBARRIA Villabona Master 40 M 82
26 15
Denbora:
01:28:00
Izena:
JOKIN
Abizenak:
MATXINANDIARENA ALUSTIZA
Dortsala:
77
01:28:00 JOKIN MATXINANDIARENA ALUSTIZA Gabiria Elite M 77
27 10
Denbora:
01:29:15
Izena:
JOSE XABIER
Abizenak:
UGARTE CANO
Dortsala:
44
01:29:15 JOSE XABIER UGARTE CANO Errenteria Master 40 M 44
28 16
Denbora:
01:29:21
Izena:
MIKEL
Abizenak:
ASTIZ ERRO
Dortsala:
67
01:29:21 MIKEL ASTIZ ERRO Arakil Elite M 67
29 11
Denbora:
01:29:56
Izena:
ENEKO
Abizenak:
GARITAGOITIA ARANBURU
Dortsala:
83
01:29:56 ENEKO GARITAGOITIA ARANBURU Mallabia Master 40 M 83
30 17
Denbora:
01:31:48
Izena:
IBON
Abizenak:
RUIZ DE ALDA MARTINEZ
Dortsala:
84
01:31:48 IBON RUIZ DE ALDA MARTINEZ Vitoria-Gasteiz Elite M 84
31 18
Denbora:
01:31:54
Izena:
JAVI
Abizenak:
GARCIA DIEZ
Dortsala:
43
01:31:54 JAVI GARCIA DIEZ Campezo/Kanpezu Elite M 43
32 19
Denbora:
01:32:00
Izena:
IMANOL
Abizenak:
MAIZA USARRALDE
Dortsala:
23
01:32:00 IMANOL MAIZA USARRALDE Andoain Elite M 23
33 20
Denbora:
01:32:13
Izena:
IKER
Abizenak:
BEITIA BERNAOLA
Dortsala:
31
01:32:13 IKER BEITIA BERNAOLA Aramaio Elite M 31
34 12
Denbora:
01:32:52
Izena:
ANGEL
Abizenak:
MARTINEZ RIA脩O
Dortsala:
48
01:32:52 ANGEL MARTINEZ RIA脩O Santo Domingo de la Calzada Master 40 M 48
35 21
Denbora:
01:33:14
Izena:
RODRIGO
Abizenak:
RODR脥GUEZ FERN脕NDEZ
Dortsala:
78
01:33:14 RODRIGO RODR脥GUEZ FERN脕NDEZ Villaviciosa Elite M 78
36 3
Denbora:
01:33:33
Izena:
ENEKO
Abizenak:
HERRERA URROZ
Dortsala:
28
01:33:33 ENEKO HERRERA URROZ Sunbilla Sub 25 M 28
37 13
Denbora:
01:33:40
Izena:
MIGUEL ANGEL
Abizenak:
I脩ARREA ECHENIQUE
Dortsala:
86
01:33:40 MIGUEL ANGEL I脩ARREA ECHENIQUE Baztan Master 40 M 86
38 14
Denbora:
01:33:45
Izena:
XIKER
Abizenak:
MUJIKA BERASALUZE
Dortsala:
65
01:33:45 XIKER MUJIKA BERASALUZE Beasain Master 40 M 65
39 22
Denbora:
01:33:49
Izena:
ALEX
Abizenak:
HIDALGO GARCIA
Dortsala:
80
01:33:49 ALEX HIDALGO GARCIA Amurrio Elite M 80
40 23
Denbora:
01:34:06
Izena:
TXOMIN
Abizenak:
BUSTINDUI PERTIKA
Dortsala:
33
01:34:06 TXOMIN BUSTINDUI PERTIKA Ondarroa Elite M 33
Guztira: 91
Guztira: 91

Sailkapenen deskarga