Kirolak.net

2020/10/10

Sailkapena - IBARRAKO PIPARRA X. MENDI DUATLOIA (EHko TXAPELKETA)

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2020/10/10 (16:00)
Proba mota:
DUATLOIA (MENDIA)
Distantzia:
5,34km + 15km + 2,67km
Irteera herria:
Ibarra (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Helmuga herria:
Ibarra (Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
Lokatzetan Kirol Taldea
San Bartolome 5, PB.
20400 - Ibarra
(Gipuzkoa/Guip煤zcoa)
Tel.: 655729665
lokatzetanke@gmail.com

Sailkapena (OROKORRA)

Guztira: 91
Guztira: 91
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Denbora
Izena Abizenak Jatorria Kategoria Dortsala Ekintzak
41 24
Denbora:
01:34:31
Izena:
EGOITZ
Abizenak:
ETXABE AMIANO
Dortsala:
41
01:34:31 EGOITZ ETXABE AMIANO Irun Elite M 41
42 25
Denbora:
01:34:59
Izena:
UNAI
Abizenak:
VILLAMERIEL REVILLA
Dortsala:
47
01:34:59 UNAI VILLAMERIEL REVILLA Errenteria Elite M 47
43 15
Denbora:
01:35:06
Izena:
ARTURO
Abizenak:
ANGLADA CABEZUDO
Dortsala:
46
01:35:06 ARTURO ANGLADA CABEZUDO Castro-Urdiales Master 40 M 46
44 26
Denbora:
01:36:15
Izena:
ANDER
Abizenak:
ARIZNABARRETA BURUNZA
Dortsala:
66
01:36:15 ANDER ARIZNABARRETA BURUNZA Soraluze/Placencia de las Armas Elite M 66
45 27
Denbora:
01:36:40
Izena:
DANIEL
Abizenak:
IBARRONDO
Dortsala:
34
01:36:40 DANIEL IBARRONDO Campezo/Kanpezu Elite M 34
46 28
Denbora:
01:36:48
Izena:
EGOITZ
Abizenak:
ETXEBERRIA UCIN
Dortsala:
54
01:36:48 EGOITZ ETXEBERRIA UCIN Zarautz Elite M 54
47 16
Denbora:
01:36:54
Izena:
MIKEL
Abizenak:
ARTOLA ALTUNA
Dortsala:
81
01:36:54 MIKEL ARTOLA ALTUNA Hernani Master 40 M 81
48 4
Denbora:
01:37:15
Izena:
ENEKO
Abizenak:
URIARTE ZABALA
Dortsala:
55
01:37:15 ENEKO URIARTE ZABALA O帽ati Sub 25 M 55
49 29
Denbora:
01:37:20
Izena:
IBAI
Abizenak:
ADURIZ LASA
Dortsala:
25
01:37:20 IBAI ADURIZ LASA Irun Elite M 25
50 17
Denbora:
01:37:31
Izena:
ARITZ
Abizenak:
VALLEJO UGARTE
Dortsala:
26
01:37:31 ARITZ VALLEJO UGARTE Amurrio Master 40 M 26
51 5
Denbora:
01:37:57
Izena:
OIER
Abizenak:
ESCUDERO MENDIZABAL
Dortsala:
30
01:37:57 OIER ESCUDERO MENDIZABAL Andoain Sub 25 M 30
52 1
Denbora:
01:38:16
Izena:
ENARA
Abizenak:
ORONOZ MATEO
Dortsala:
19
01:38:16 ENARA ORONOZ MATEO Pamplona/Iru帽a Elite F 19
53 30
Denbora:
01:38:45
Izena:
GORKA
Abizenak:
MONDUATE LASA
Dortsala:
85
01:38:45 GORKA MONDUATE LASA Bilbao Elite M 85
54 31
Denbora:
01:38:57
Izena:
HUGO
Abizenak:
MATIAS TEIXEIRA
Dortsala:
79
01:38:57 HUGO MATIAS TEIXEIRA Vitoria-Gasteiz Elite M 79
55 18
Denbora:
01:39:35
Izena:
IRAITZ
Abizenak:
VELASCO EGIA
Dortsala:
49
01:39:35 IRAITZ VELASCO EGIA Errenteria Master 40 M 49
56 6
Denbora:
01:39:40
Izena:
JON ANDER
Abizenak:
OLAZABAL LARRA脩AGA
Dortsala:
35
01:39:40 JON ANDER OLAZABAL LARRA脩AGA Hernani Sub 25 M 35
57 1
Denbora:
01:40:02
Izena:
MAR脥A
Abizenak:
G脫MEZ IJALBA
Dortsala:
16
01:40:02 MAR脥A G脫MEZ IJALBA Fuenmayor Master 35 F 16
58 19
Denbora:
01:40:47
Izena:
MIKEL
Abizenak:
IZAGIRRE ARAMENDI
Dortsala:
72
01:40:47 MIKEL IZAGIRRE ARAMENDI Lasarte-Oria Master 40 M 72
59 2
Denbora:
01:41:00
Izena:
MAYI
Abizenak:
MUJIKA ERRASTI
Dortsala:
17
01:41:00 MAYI MUJIKA ERRASTI Elgoibar Elite F 17
60 7
Denbora:
01:41:02
Izena:
ASIER
Abizenak:
JUL ALAIZ
Dortsala:
70
01:41:02 ASIER JUL ALAIZ Zeberio Sub 25 M 70
Guztira: 91
Guztira: 91

Sailkapenen deskarga