Kirolak.net

2015/03/01

Ranking - VII. ZUZENIEN IGOERA BERTIKALA( CAMPEONATO DE EUSKAL HERRIA DE CARRERAS VERTICALES)

Information about the race
Date and time:
2015/03/01 (10:00)
Race type:
MOUNTAINE (CAREERS)
Distance:
3300metro
Starting location (town):
Azpeitia (Gipuzkoa/Guipúzcoa)
Finishing location:
Azpeitia (Gipuzkoa/Guipúzcoa)
See the whole race slip
Organiser
LAGUN ONAK MENDI ELKARTEA
ELIZ KALE 21.
20730 - Azpeitia
(Gipuzkoa/Guipúzcoa)
Tel.: 689898493
izarraitzmendilasterketa@hotmail.es

Ranking (ABSOLUTA)

Total: 180
Total: 180
Ranking
Pos.
gen.
Pos.
cat.
Time
Name Last names Origin Category Runner number Actions
161 106
Time:
00:55:02
Name:
PIERRE
Last names:
VIDALIES
Runner number:
32
00:55:02 PIERRE VIDALIES ASTÉ SENM 32
162 107
Time:
00:55:28
Name:
XABIER
Last names:
LOPETEGI LABAIEN
Runner number:
100
00:55:28 XABIER LOPETEGI LABAIEN DONOSTIA-SAN SEBASTIÁN SENM 100
163 108
Time:
00:55:35
Name:
HENRIK
Last names:
VACUN
Runner number:
35
00:55:35 HENRIK VACUN VIANA SENM 35
164 7
Time:
00:55:41
Name:
JULEN
Last names:
ISASI ARRIETA
Runner number:
122
00:55:41 JULEN ISASI ARRIETA LEIOA JUNM 122
165 109
Time:
00:56:01
Name:
IKER
Last names:
EZAMA IRAOLA
Runner number:
149
00:56:01 IKER EZAMA IRAOLA ERREZIL SENM 149
166 11
Time:
00:56:32
Name:
GARAZI
Last names:
SAMPEDRO ARANDO
Runner number:
63
00:56:32 GARAZI SAMPEDRO ARANDO ATXONDO SENF 63
167 8
Time:
00:57:21
Name:
CARLOS
Last names:
PASCUAL MUTILOA
Runner number:
56
00:57:21 CARLOS PASCUAL MUTILOA IRURTZUN JUNM 56
168 7
Time:
00:57:56
Name:
MARTIN
Last names:
MARTIN ARRUABARRENA
Runner number:
212
00:57:56 MARTIN MARTIN ARRUABARRENA GASTEIZ CADM 212
169 110
Time:
00:58:14
Name:
MIGUEL ANGEL
Last names:
ALVAREZ CARMONA
Runner number:
195
00:58:14 MIGUEL ANGEL ALVAREZ CARMONA ALCALÁ DE HENARES SENM 195
170 111
Time:
00:59:07
Name:
XABIER
Last names:
LARREA
Runner number:
111
00:59:07 XABIER LARREA LEZO SENM 111
171 112
Time:
01:00:24
Name:
JORGE
Last names:
HERRERO GENTO
Runner number:
129
01:00:24 JORGE HERRERO GENTO PALENCIA SENM 129
172 13
Time:
01:01:05
Name:
FERNANDO
Last names:
HERRERO GENTO
Runner number:
130
01:01:05 FERNANDO HERRERO GENTO BASABURUA VETM 130
173 9
Time:
01:01:42
Name:
AITOR
Last names:
SERVIER ETCHECHURI
Runner number:
55
01:01:42 AITOR SERVIER ETCHECHURI ASCAIN JUNM 55
174 12
Time:
01:02:40
Name:
RUT
Last names:
GARCIA LAZARO
Runner number:
141
01:02:40 RUT GARCIA LAZARO SORIA SENF 141
175 16
Time:
01:05:10
Name:
IÑAKI
Last names:
VARA ALTONAGA
Runner number:
33
01:05:10 IÑAKI VARA ALTONAGA BERMEO PROMM 33
176 113
Time:
01:05:13
Name:
BEÑAT
Last names:
LIZASO ALBERDI
Runner number:
102
01:05:13 BEÑAT LIZASO ALBERDI AZPEITIA SENM 102
177 114
Time:
01:06:06
Name:
DAVID
Last names:
BENITO FERNÁNDEZ
Runner number:
177
01:06:06 DAVID BENITO FERNÁNDEZ VITORIA-GASTEIZ SENM 177
178 14
Time:
01:09:20
Name:
IMANOL
Last names:
LERTXUNDI BADIOLA
Runner number:
105
01:09:20 IMANOL LERTXUNDI BADIOLA ONDARROA VETM 105
179 1
Time:
01:10:53
Name:
ANIA
Last names:
HERNANDEZ GONZALEZ
Runner number:
131
01:10:53 ANIA HERNANDEZ GONZALEZ VITORIA-GASTEIZ CADF 131
180 13
Time:
01:17:34
Name:
CRISTINA
Last names:
RUIZ URIARTE
Runner number:
64
01:17:34 CRISTINA RUIZ URIARTE BEDIA SENF 64
Total: 180
Total: 180
Sponsors
basatxerrri label antzibar bastida hitza gazta imara lizeaga dya lumagorri mendizabal osinazpi sammic santi xoxote bostak azkoiti kiroldegia kirolak laboral orkartz osatuz valentin amstel zuhatz etxe zuri onatz jubilatu san agustin aitzaki breezy herbalife trango yoko ternua logos
Collaborators
lagun efm
Institutions
udala