Kirolak.net

Sailkapena - KORRIKA LAISTERKETEN IX.KIROLPROBAK TXAPELKETA

Ligari buruzko datuak
Lehendabiziko proba:
XIII. ARAITZ-BETELUKO KROSSA (2018/01/14)
Azkeneko proba:
Pasai Antxoko IX. Gabonetako Krosa (2018/12/28)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
KIROLPROBAK
PAE IBARRABARRI NAVE 13E.
48940 - Leioa
(Bizkaia/Vizcaya)
Tel.: 946412467

Sailkapena

Guztira: 1109
Guztira: 1109
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Puntuak Probak Izena Abizenak Jatorria Kategoria Ekintzak
1 1
Puntuak:
1400,42
Probak:
10
Izena:
VICTOR
Abizenak:
MADEJON SANCHEZ
1400,42 10 VICTOR MADEJON SANCHEZ Irun BETERANO 2 GIZONEZKOA
2 1
Puntuak:
1342,07
Probak:
10
Izena:
Gorka
Abizenak:
Gil martin
1342,07 10 Gorka Gil martin Lasarte-Oria BETERANO 1 GIZONEZKOA
3 2
Puntuak:
1267,70
Probak:
8
Izena:
RAUL
Abizenak:
GOMEZ MARGALLO
1267,70 8 RAUL GOMEZ MARGALLO Lasarte-Oria BETERANO 1 GIZONEZKOA
4 2
Puntuak:
1169,79
Probak:
9
Izena:
MITXEL
Abizenak:
CUADRADO DE LA FUENTE
1169,79 9 MITXEL CUADRADO DE LA FUENTE Ordizia BETERANO 2 GIZONEZKOA
5 3
Puntuak:
1143,25
Probak:
10
Izena:
miguel
Abizenak:
maza giraldo
1143,25 10 miguel maza giraldo Errenteria BETERANO 1 GIZONEZKOA
6 3
Puntuak:
1096,01
Probak:
12
Izena:
Francisco
Abizenak:
Recio Novoa
1096,01 12 Francisco Recio Novoa Irun BETERANO 2 GIZONEZKOA
7 4
Puntuak:
1091,70
Probak:
8
Izena:
IÑIGO
Abizenak:
TUMAS LEGORBURU
1091,70 8 IÑIGO TUMAS LEGORBURU Hondarribia BETERANO 2 GIZONEZKOA
8 1
Puntuak:
1088,26
Probak:
7
Izena:
Mikel
Abizenak:
Senperena Irastorza
1088,26 7 Mikel Senperena Irastorza Abaltzisketa SENIOR GIZONEZKOA
9 1
Puntuak:
1061,99
Probak:
10
Izena:
ARANTXA
Abizenak:
ATXUKARRO BARRUTIA
1061,99 10 ARANTXA ATXUKARRO BARRUTIA Berastegi BETERANO 1 EMAKUMEZKOA
10 5
Puntuak:
1049,50
Probak:
8
Izena:
JABIER
Abizenak:
MALKORRA LECEA
1049,50 8 JABIER MALKORRA LECEA Berastegi BETERANO 2 GIZONEZKOA
11 2
Puntuak:
1038,24
Probak:
9
Izena:
Ibai
Abizenak:
Beracierto Espada
1038,24 9 Ibai Beracierto Espada Zarautz SENIOR GIZONEZKOA
12 6
Puntuak:
1023,74
Probak:
11
Izena:
CARMELO
Abizenak:
LOPEZ UNANUA
1023,74 11 CARMELO LOPEZ UNANUA Donostia-San Sebastián BETERANO 2 GIZONEZKOA
13 1
Puntuak:
1020,28
Probak:
10
Izena:
Emiliano
Abizenak:
Martin Moro
1020,28 10 Emiliano Martin Moro Donostia-San Sebastián BETERANO 3 GIZONEZKOA
14 1
Puntuak:
993,31
Probak:
10
Izena:
Angela
Abizenak:
Gonzalez Cano
993,31 10 Angela Gonzalez Cano Irun BETERANO 3 EMAKUMEZKOA
15 7
Puntuak:
968,76
Probak:
8
Izena:
Juan Carlos
Abizenak:
Núñez González
968,76 8 Juan Carlos Núñez González Irun BETERANO 2 GIZONEZKOA
16 4
Puntuak:
925,24
Probak:
9
Izena:
iban
Abizenak:
estebez andres
925,24 9 iban estebez andres Urnieta BETERANO 1 GIZONEZKOA
17 2
Puntuak:
904,77
Probak:
8
Izena:
ANA
Abizenak:
CRUZ OYARZABAL
904,77 8 ANA CRUZ OYARZABAL Pasaia BETERANO 1 EMAKUMEZKOA
18 5
Puntuak:
901,28
Probak:
7
Izena:
Xabier
Abizenak:
Agirrezabala Zubeldia
901,28 7 Xabier Agirrezabala Zubeldia Zizurkil BETERANO 1 GIZONEZKOA
19 3
Puntuak:
841,57
Probak:
10
Izena:
Ana
Abizenak:
Ruiperez Canuto
841,57 10 Ana Ruiperez Canuto Irun BETERANO 1 EMAKUMEZKOA
20 4
Puntuak:
800,27
Probak:
8
Izena:
IOSUNE
Abizenak:
ALBERDI URRUTIA
800,27 8 IOSUNE ALBERDI URRUTIA Berrobi BETERANO 1 EMAKUMEZKOA
Guztira: 1109
Guztira: 1109