Kirolak.net Gipuzkoako kirolaren web gunea

Kirolprobak.com
Kirolprobak.com

Kirolak.net

Sailkapena - KORRIKA LAISTERKETEN X.KIROLPROBAK TXAPELKETA

Ligari buruzko datuak

Lehendabiziko proba:
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA (2019/01/13)
Azkeneko proba:
X San Silbestre Sport Mundi Hondarribia (2019/12/31)

Ikusi ligari buruzko fitxa osoa

Antolatzailea

KIROLPROBAK
Portuetxe 2.
20018 - Donostia-San Sebastián
(Gipuzkoa/Guipúzcoa)
Tel.: 943410810


Bilatzailea

Sailkapena

Guztira: 5719
lehenengoa | Aurrekoa | Orria 1 / 286 | Hurrengoa | azkena
 
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Puntuak Probak Izena Abizenak Jatorria Kategoria Ekintzak
1 1 1474,42 17 RAUL GOMEZ MARGALLO Lasarte-Oria BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. 10K URBYCOLAN 283,06 2019/02/17 C 3 00:33:39
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 198,11 2019/02/24 B 4 00:33:35
Zarauzko III Herri Lasterketa 198,74 2019/05/05 B 3 00:26:23
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 98,53 2019/05/12 A 2 00:22:38
II. SORALUZE URBAN TRAIL 11,5KM 199,46 2019/05/19 B 2 00:42:53
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 100,00 2019/06/16 A 1 00:17:31
CORPUS CHRISTI KROSSA 98,22 2019/06/22 A 2 00:24:18
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 100,00 2019/07/25 A 1 00:28:46
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 98,31 2019/09/07 A 2 00:23:36
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 100,00 2019/09/15 A 1 00:29:11


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 2019/02/03 A - 00:00:00
Kross Popularra, 5,2KM 2019/02/10 A 3 00:17:07
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 83 00:35:52
Urumeako 5 Miliak 2019/05/05 B - 00:00:00
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 4 00:25:38
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/02 A - 00:00:00
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 2019/03/23 A 3 00:20:11
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 2019/08/31 B 3 00:17:21
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 3 00:32:39
 
2 1 1445,09 11 VICTOR MADEJON SANCHEZ Irun BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 94,77 2019/01/13 A 8 00:26:27
Kross Popularra, 5,2KM 93,10 2019/02/10 A 10 00:17:52
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 293,73 2019/02/17 C 6 01:17:18
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 195,02 2019/02/24 B 6 00:34:07
Zarauzko III Herri Lasterketa 191,60 2019/05/05 B 4 00:27:22
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 95,85 2019/05/12 A 4 00:23:16
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 100,00 2019/06/02 A 1 00:19:50
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 99,72 2019/06/16 A 2 00:17:34
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 184,73 2019/08/31 B 6 00:18:07
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 96,60 2019/09/07 A 5 00:24:01


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 71 00:35:20
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A - 00:00:00
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A 2 00:16:08
 
3 2 1388,19 17 Gorka Gil martin Lasarte-Oria BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. 10K URBYCOLAN 258,95 2019/02/17 C 22 00:36:47
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 94,50 2019/02/24 A 5 00:18:10
VI PEÑAFLORIDA USANDIZAGA LASTERKA 93,14 2019/06/02 A 4 00:28:26
Korre Music Night 2019 177,84 2019/06/08 B 5 00:35:03
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 98,04 2019/06/16 A 4 00:17:52
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 96,80 2019/07/25 A 2 00:29:43
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 184,73 2019/08/31 B 8 00:18:07
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 96,80 2019/09/07 A 4 00:23:58
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 99,26 2019/09/15 A 2 00:29:24
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 188,12 2019/10/05 B 4 00:33:24


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 2019/02/03 A - 00:00:00
Kross Popularra, 5,2KM 2019/02/10 A 14 00:18:24
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 136 00:37:40
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 23 00:27:49
Zarauzko III Herri Lasterketa 2019/05/05 B 18 00:29:30
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/02 A - 00:00:00
CORPUS CHRISTI KROSSA 2019/06/22 A 16 00:26:18
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 2019/03/23 A 7 00:22:08
II. SORALUZE URBAN TRAIL 11,5KM 2019/05/19 B - 00:00:00
 
4 3 1377,41 17 IKER LARREA SORALUZE Antzuola BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 89,61 2019/02/03 A 29 00:28:52
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 183,37 2019/02/24 B 13 00:36:17
I CROSS POPULAR DE DEUSTO 88,63 2019/03/23 A 10 00:25:13
II. NABERAN HERRI KROSA 94,95 2019/03/24 A 5 00:25:45
Urumeako 5 Miliak 185,59 2019/05/05 B 6 00:27:18
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 89,86 2019/05/12 A 13 00:24:49
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 273,57 2019/06/09 C 22 00:35:57
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 95,20 2019/06/16 A 7 00:18:24
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 92,80 2019/09/07 A 12 00:25:00
10,5KM SORALUZEKO II.HERRI KROSA / ALEJANDRO ROGRIGUEZ MEMORIALA 183,82 2019/10/06 B 7 00:38:56


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 108 00:36:51
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 39 00:29:26
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 2019/08/31 B 19 00:19:23
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 23 00:36:28
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 18 00:22:49
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 2019/09/28 B 4 00:35:40
 
5 4 1325,43 10 javier garcia arnedo Irun BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 291,65 2019/02/17 C 7 01:17:51
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 183,64 2019/05/01 B 8 00:34:01
Zarauzko III Herri Lasterketa 190,32 2019/05/05 B 6 00:27:33
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 94,96 2019/05/12 A 5 00:23:29
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 99,75 2019/06/02 A 2 00:19:53
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 184,73 2019/08/31 B 7 00:18:07
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 94,76 2019/09/07 A 11 00:24:29
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 94,75 2019/09/15 A 5 00:30:48
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 90,87 2019/09/21 A 8 00:21:44


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 9 00:34:52
 
6 2 1305,91 11 IÑIGO TUMAS LEGORBURU Hondarribia BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 288,32 2019/02/17 C 11 01:18:45
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 189,19 2019/02/24 B 10 00:35:10
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 95,81 2019/06/02 A 5 00:20:42
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 96,42 2019/06/16 A 6 00:18:10
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 94,68 2019/07/25 A 4 00:30:23
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 179,29 2019/08/31 B 14 00:18:40
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 94,14 2019/09/15 A 7 00:31:00
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 89,30 2019/09/21 A 11 00:22:07
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 178,76 2019/10/05 B 12 00:35:09


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 76 00:35:33
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 8 00:35:39
 
7 1 1302,60 14 Ibai Beracierto Espada Zarautz SENIOR GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Kross Popularra, 5,2KM 88,95 2019/02/10 A 16 00:18:42
II. 10K URBYCOLAN 252,54 2019/02/17 C 26 00:37:43
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 96,17 2019/02/24 A 4 00:17:51
Zarauzko III Herri Lasterketa 174,49 2019/05/05 B 24 00:30:03
II. SORALUZE URBAN TRAIL 11,5KM 168,32 2019/05/19 B 13 00:50:49
VI PEÑAFLORIDA USANDIZAGA LASTERKA 87,94 2019/06/02 A 7 00:30:07
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 89,60 2019/06/16 A 13 00:19:33
CORPUS CHRISTI KROSSA 82,30 2019/06/22 A 35 00:29:00
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 86,89 2019/09/07 A 23 00:26:42
10,5KM SORALUZEKO II.HERRI KROSA / ALEJANDRO ROGRIGUEZ MEMORIALA 175,41 2019/10/06 B 14 00:40:48


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 115 00:37:08
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 2019/08/31 B 42 00:21:23
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 30 00:24:29
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A 5 00:17:37
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 2019/07/25 A 9 00:23:41
 
8 3 1300,35 15 MITXEL CUADRADO DE LA FUENTE Ordizia BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 85,16 2019/01/13 A 38 00:29:26
Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 86,08 2019/02/03 A 45 00:30:03
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 272,35 2019/02/17 C 28 01:23:22
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 177,66 2019/02/24 B 17 00:37:27
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 87,10 2019/03/23 A 9 00:22:44
II. NABERAN HERRI KROSA 89,78 2019/03/24 A 12 00:27:14
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 163,03 2019/05/01 B 50 00:38:19
Urumeako 5 Miliak 171,75 2019/05/05 B 20 00:29:30
CORPUS CHRISTI KROSSA 84,14 2019/06/22 A 29 00:28:22
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 83,30 2019/09/07 A 31 00:27:51


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 152 00:38:10
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 2019/05/12 A 29 00:26:52
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 2019/08/31 B 35 00:20:44
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 21 00:38:58
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 59 00:38:39
 
9 5 1197,82 12 Oliver Perez Arrillaga Pasaia BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 238,83 2019/02/17 C 120 01:35:04
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 159,87 2019/02/24 B 40 00:41:37
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 79,79 2019/03/23 A 22 00:24:49
Urumeako 5 Miliak 166,94 2019/05/05 B 37 00:30:21
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 80,94 2019/05/12 A 41 00:27:33
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 83,95 2019/06/16 A 24 00:20:52
CORPUS CHRISTI KROSSA 82,06 2019/06/22 A 36 00:29:05
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 75,49 2019/09/07 A 50 00:30:44
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 79,45 2019/09/15 A 50 00:36:44
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 150,50 2019/10/05 B 116 00:41:45


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 257 00:43:25
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 45 00:26:17
 
10 6 1191,62 16 miguel maza giraldo Errenteria BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 82,07 2019/02/24 A 10 00:20:55
II. NABERAN HERRI KROSA 81,91 2019/03/24 A 19 00:29:51
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 83,45 2019/06/02 A 13 00:23:46
Korre Music Night 2019 151,23 2019/06/08 B 37 00:41:13
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 237,46 2019/06/09 C 142 00:41:25
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 85,59 2019/06/16 A 21 00:20:28
CORPUS CHRISTI KROSSA 81,55 2019/06/22 A 38 00:29:16
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 154,46 2019/08/31 B 47 00:21:40
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 80,05 2019/09/07 A 38 00:28:59
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 153,85 2019/09/28 B 35 00:41:19


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 251 00:43:10
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 80 00:33:07
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 2019/03/23 A 24 00:24:59
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 147 00:42:58
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 37 00:25:37
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A 9 00:19:22
 
11 7 1169,87 9 borja garcia alzuguren Lesaka BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Nafarroa/Navarra


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 78,37 2019/01/13 A 68 00:31:59
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 152,69 2019/02/10 B 165 00:39:02
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 263,35 2019/02/17 C 49 01:26:13
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 86,27 2019/03/23 A 11 00:22:57
Zarauzko III Herri Lasterketa 168,51 2019/05/05 B 44 00:31:07
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 89,76 2019/07/25 A 7 00:32:03
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 91,04 2019/09/07 A 14 00:25:29
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 67,02 2019/09/21 A 88 00:29:28
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 172,86 2019/10/05 B 22 00:36:21
 
12 8 1107,24 11 Romain Purro Donostia-San Sebastián BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 254,16 2019/02/17 C 70 01:29:20
I CROSS POPULAR DE DEUSTO 77,51 2019/03/23 A 55 00:28:50
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 146,81 2019/05/01 B 97 00:42:33
Urumeako 5 Miliak 160,85 2019/05/05 B 46 00:31:30
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 77,75 2019/05/12 A 59 00:28:41
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 83,15 2019/06/16 A 26 00:21:04
CORPUS CHRISTI KROSSA 76,74 2019/06/22 A 59 00:31:06
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 150,92 2019/10/05 B 114 00:41:38
VI Carrera Popular 'Los 5 kilómetros de Barakaldo' 79,36 2019/10/06 A 24 00:20:16


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 220 00:41:38
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 48 00:42:43
 
13 1 1102,84 10 ANA CRUZ OYARZABAL Pasaia BETERANO 2 EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 241,41 2019/02/17 C 109 01:34:03
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 160,00 2019/02/24 B 39 00:41:35
Zarauzko III Herri Lasterketa 152,42 2019/05/05 B 73 00:34:24
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 80,99 2019/05/12 A 40 00:27:32
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 84,08 2019/06/16 A 23 00:20:50
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 79,27 2019/09/07 A 41 00:29:16
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 80,21 2019/09/15 A 44 00:36:23
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 75,14 2019/09/21 A 44 00:26:17
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 149,31 2019/10/05 B 127 00:42:05


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 255 00:43:23
 
14 4 1096,89 12 Juan Carlos Núñez González Irun BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Kross Popularra, 5,2KM 74,37 2019/02/10 A 45 00:22:22
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 210,56 2019/02/17 C 256 01:47:50
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 148,68 2019/02/24 B 56 00:44:45
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 73,33 2019/03/23 A 32 00:27:00
Zarauzko III Herri Lasterketa 145,85 2019/05/05 B 88 00:35:57
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 73,73 2019/06/02 A 29 00:26:54
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 78,84 2019/06/16 A 38 00:22:13
CORPUS CHRISTI KROSSA 74,66 2019/06/22 A 68 00:31:58
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 74,46 2019/07/25 A 29 00:38:38
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 142,41 2019/08/31 B 70 00:23:30


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 71 00:28:30
 
15 5 1095,08 18 Francisco Recio Novoa Irun BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. 10K URBYCOLAN 212,85 2019/02/17 C 85 00:44:45
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 76,30 2019/02/24 A 16 00:22:30
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 74,06 2019/03/23 A 30 00:26:44
II. NABERAN HERRI KROSA 78,79 2019/03/24 A 24 00:31:02
Iurretako Hiri Proba - 10km- Euskadiko 10km Txapelketa 139,46 2019/04/07 B 80 00:43:53
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 78,14 2019/06/16 A 40 00:22:25
CORPUS CHRISTI KROSSA 73,74 2019/06/22 A 71 00:32:22
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 74,00 2019/09/07 A 54 00:31:21
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 145,80 2019/09/28 B 53 00:43:36
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 141,94 2019/10/05 B 182 00:44:16


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Kross Popularra, 5,2KM 2019/02/10 A 53 00:23:39
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 305 00:46:00
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 84 00:34:10
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 2019/05/12 A 267 00:36:20
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 2019/08/31 B 130 00:26:00
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 101 00:48:05
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 53 00:27:33
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 2019/07/25 A 13 00:24:42
 
16 1 1086,49 20 Ana Ruiperez Canuto Irun BETERANO 1 EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 229,54 2019/02/17 C 158 01:38:55
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 73,31 2019/02/24 A 20 00:23:25
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 70,97 2019/03/23 A 36 00:27:54
II. NABERAN HERRI KROSA 76,33 2019/03/24 A 30 00:32:02
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 137,74 2019/05/01 B 130 00:45:21
Zarauzko III Herri Lasterketa 144,98 2019/05/05 B 89 00:36:10
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 71,36 2019/05/12 A 99 00:31:15
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 71,40 2019/06/16 A 65 00:24:32
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 73,23 2019/07/25 A 31 00:39:17
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 137,64 2019/09/28 B 73 00:46:11


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Kross Popularra, 5,2KM 2019/02/10 A 54 00:23:40
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 313 00:46:30
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 105 00:36:20
CORPUS CHRISTI KROSSA 2019/06/22 A 82 00:33:49
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 2019/08/31 B 131 00:26:00
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 100 00:48:05
Iurretako Hiri Proba - 10km- Euskadiko 10km Txapelketa 2019/04/07 B 85 00:44:57
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 226 00:46:06
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 2019/09/07 A 72 00:33:13
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 77 00:28:51
 
17 1 1073,53 15 Emiliano Martin Moro Donostia-San Sebastián BETERANO 3 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 70,74 2019/01/13 A 98 00:35:26
Kross Popularra, 5,2KM 71,44 2019/02/10 A 51 00:23:17
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 143,86 2019/02/24 B 67 00:46:15
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 68,47 2019/03/23 A 41 00:28:55
Zarauzko III Herri Lasterketa 142,42 2019/05/05 B 91 00:36:49
II. SORALUZE URBAN TRAIL 11,5KM 146,75 2019/05/19 B 25 00:58:17
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 215,44 2019/06/09 C 282 00:45:39
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 76,60 2019/06/16 A 46 00:22:52
CORPUS CHRISTI KROSSA 72,07 2019/06/22 A 75 00:33:07
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 65,73 2019/09/15 A 122 00:44:24


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 327 00:47:18
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 2019/02/17 C 353 02:02:15
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 2019/09/07 A 95 00:35:38
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 127 00:31:33
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 2019/09/28 B 86 00:51:10
 
18 6 1056,19 19 CARMELO LOPEZ UNANUA Donostia-San Sebastián BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 70,94 2019/02/24 A 24 00:24:12
II. NABERAN HERRI KROSA 70,97 2019/03/24 A 41 00:34:27
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 134,24 2019/05/01 B 149 00:46:32
Urumeako 5 Miliak 147,64 2019/05/05 B 87 00:34:19
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 72,36 2019/05/12 A 86 00:30:49
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 206,98 2019/06/09 C 347 00:47:31
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 77,05 2019/06/16 A 43 00:22:44
CORPUS CHRISTI KROSSA 70,79 2019/06/22 A 81 00:33:43
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 134,77 2019/08/31 B 95 00:24:50
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 70,45 2019/09/07 A 68 00:32:56


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 352 00:49:27
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 116 00:37:40
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/02 A 43 00:28:59
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 2019/03/23 A 47 00:29:29
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 215 00:55:57
Iurretako Hiri Proba - 10km- Euskadiko 10km Txapelketa 2019/04/07 B 98 00:49:16
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 397 00:52:47
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 111 00:30:41
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A 21 00:21:45
 
19 7 1055,22 8 JABIER MALKORRA LECEA Berastegi BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 79,24 2019/01/13 A 65 00:31:38
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 146,08 2019/02/10 B 202 00:40:48
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 82,56 2019/03/23 A 16 00:23:59
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 160,17 2019/05/01 B 63 00:39:00
Urumeako 5 Miliak 169,93 2019/05/05 B 28 00:29:49
VI PEÑAFLORIDA USANDIZAGA LASTERKA 84,21 2019/06/02 A 14 00:31:27
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 246,39 2019/06/09 C 106 00:39:55
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 86,64 2019/06/16 A 18 00:20:13
 
20 2 1037,58 12 José Ángel Urbieta ARANZASTI Donostia-San Sebastián BETERANO 3 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 206,97 2019/02/17 C 275 01:49:42
Urumeako 5 Miliak 138,06 2019/05/05 B 131 00:36:42
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 70,24 2019/05/12 A 108 00:31:45
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 71,21 2019/06/02 A 36 00:27:51
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 72,43 2019/06/16 A 62 00:24:11
CORPUS CHRISTI KROSSA 69,55 2019/06/22 A 90 00:34:19
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 70,30 2019/09/07 A 71 00:33:00
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 69,26 2019/09/15 A 93 00:42:08
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 136,90 2019/09/28 B 75 00:46:26
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 132,65 2019/10/05 B 259 00:47:22


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. SORALUZE URBAN TRAIL 11,5KM 2019/05/19 B - 00:00:00
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 89 00:47:10
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 87 00:29:26
 
Guztira: 5719
lehenengoa | Aurrekoa | Orria 1 / 286 | Hurrengoa | azkena
 

PIE DE PAGINA