Kirolak.net

Sailkapena - MENDIKO IX. KIROLPROBAK LIGA

Ligari buruzko datuak
Lehendabiziko proba:
IV.KALAMUA BARINAGA JAITSIERA (2020/01/18)
Azkeneko proba:
XIII. SORGINEN LASTERKETA (2020/09/19)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
KIROLPROBAK
PAE IBARRABARRI NAVE 13E.
48940 - Leioa
(Bizkaia/Vizcaya)
Tel.: 946412467

Sailkapena

Guztira: 1144
Guztira: 1144
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Puntuak Probak Izena Abizenak Jatorria Kategoria Ekintzak
1 1
Puntuak:
268,29
Probak:
3
Izena:
Jon
Abizenak:
Lasa Anduaga
268,29 3 Jon Lasa Anduaga Oñati GIZONEZKOEN OROKORRA
2 2
Puntuak:
265,93
Probak:
3
Izena:
Paul
Abizenak:
Goitisolo Otazua
265,93 3 Paul Goitisolo Otazua Gernika-Lumo GIZONEZKOEN OROKORRA
3 3
Puntuak:
206,08
Probak:
3
Izena:
aratz
Abizenak:
arrizabalaga araneta
206,08 3 aratz arrizabalaga araneta Beasain GIZONEZKOEN OROKORRA
4 4
Puntuak:
196,11
Probak:
3
Izena:
iban
Abizenak:
cordero zubillaga
196,11 3 iban cordero zubillaga Errenteria GIZONEZKOEN OROKORRA
5 5
Puntuak:
192,23
Probak:
3
Izena:
Eñaut
Abizenak:
Gantxegi Maritxalar
192,23 3 Eñaut Gantxegi Maritxalar Lezo GIZONEZKOEN OROKORRA
6 1
Puntuak:
186,40
Probak:
3
Izena:
IHINTZ
Abizenak:
BENGOA MADINA
186,40 3 IHINTZ BENGOA MADINA Arrasate/Mondragón EMAKUMEZKOEN OROKORRA
7 6
Puntuak:
184,38
Probak:
2
Izena:
Igor
Abizenak:
Olalde Berasaluze
184,38 2 Igor Olalde Berasaluze Aretxabaleta GIZONEZKOEN OROKORRA
8 2
Puntuak:
184,03
Probak:
3
Izena:
Olaia
Abizenak:
Jauregi Izagirre
184,03 3 Olaia Jauregi Izagirre Donostia-San Sebastián EMAKUMEZKOEN OROKORRA
9 7
Puntuak:
178,83
Probak:
2
Izena:
Eleder
Abizenak:
Lozano Fernandez
178,83 2 Eleder Lozano Fernandez Elgeta GIZONEZKOEN OROKORRA
10 8
Puntuak:
178,79
Probak:
2
Izena:
Haritz
Abizenak:
Zubillaga Astiasaran
178,79 2 Haritz Zubillaga Astiasaran Zizurkil GIZONEZKOEN OROKORRA
11 9
Puntuak:
177,68
Probak:
2
Izena:
Ibai
Abizenak:
Perez Fernandez
177,68 2 Ibai Perez Fernandez Vitoria-Gasteiz GIZONEZKOEN OROKORRA
12 10
Puntuak:
177,62
Probak:
2
Izena:
Igor
Abizenak:
Urionabarrenetxea Zaldunbide
177,62 2 Igor Urionabarrenetxea Zaldunbide Aulesti GIZONEZKOEN OROKORRA
13 11
Puntuak:
175,14
Probak:
3
Izena:
AITOR
Abizenak:
PRIETO OREGI
175,14 3 AITOR PRIETO OREGI Soraluze/Placencia de las Armas GIZONEZKOEN OROKORRA
14 12
Puntuak:
174,90
Probak:
2
Izena:
Juan
Abizenak:
Zubiaurre Acha
174,90 2 Juan Zubiaurre Acha Eibar GIZONEZKOEN OROKORRA
15 13
Puntuak:
171,39
Probak:
2
Izena:
Lander
Abizenak:
Fruniz Bustinza
171,39 2 Lander Fruniz Bustinza Mungia GIZONEZKOEN OROKORRA
16 14
Puntuak:
169,08
Probak:
2
Izena:
iker
Abizenak:
Aguirregabiria Beltran de Guevara
169,08 2 iker Aguirregabiria Beltran de Guevara Aretxabaleta GIZONEZKOEN OROKORRA
17 15
Puntuak:
166,46
Probak:
2
Izena:
Eneko
Abizenak:
Iñarra
166,46 2 Eneko Iñarra Lezo GIZONEZKOEN OROKORRA
18 16
Puntuak:
166,06
Probak:
2
Izena:
ibai
Abizenak:
zabaleta
166,06 2 ibai zabaleta Elgeta GIZONEZKOEN OROKORRA
19 17
Puntuak:
165,36
Probak:
2
Izena:
Jabier
Abizenak:
Bustindui Pertika
165,36 2 Jabier Bustindui Pertika Ondarroa GIZONEZKOEN OROKORRA
20 18
Puntuak:
163,75
Probak:
2
Izena:
Unai
Abizenak:
Biain Gantxegi
163,75 2 Unai Biain Gantxegi Oñati GIZONEZKOEN OROKORRA
Guztira: 1144
Guztira: 1144