Kirolak.net Gipuzkoako kirolaren web gunea

Kirolprobak.com
Kirolprobak.com

Kirolak.net

Sailkapena - KORRIKA LAISTERKETEN X.KIROLPROBAK TXAPELKETA

Ligari buruzko datuak

Lehendabiziko proba:
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA (2019/01/13)
Azkeneko proba:
XIX AZPEITIKO SAN SILBESTREA (2019/12/31)

Ikusi ligari buruzko fitxa osoa

Antolatzailea

KIROLPROBAK
PAE IBARRABARRI NAVE 13E.
48940 - Leioa
(Bizkaia/Vizcaya)
Tel.: 946412467


Bilatzailea

Sailkapena

Guztira: 9134
lehenengoa | Aurrekoa | Orria 2 / 457 | Hurrengoa | azkena
 
Sailkapena
Pos.
Oro.
Pos.
Kat.
Puntuak Probak Izena Abizenak Jatorria Kategoria Ekintzak
21 6 1061,12 23 CARMELO LOPEZ UNANUA Donostia-San Sebastián BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 70,94 2019/02/24 A 24 00:24:12
II. NABERAN HERRI KROSA 70,97 2019/03/24 A 41 00:34:27
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 134,24 2019/05/01 B 149 00:46:32
Urumeako 5 Miliak 147,64 2019/05/05 B 87 00:34:19
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 72,36 2019/05/12 A 86 00:30:49
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 77,05 2019/06/16 A 43 00:22:44
CORPUS CHRISTI KROSSA 70,79 2019/06/22 A 81 00:33:43
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 134,77 2019/08/31 B 95 00:24:50
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 70,45 2019/09/07 A 68 00:32:56
X San Silbestre Sport Mundi Hondarribia 211,91 2019/12/31 C 254 00:27:25


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 352 00:49:27
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 116 00:37:40
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/02 A 43 00:28:59
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 2019/03/23 A 47 00:29:29
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 215 00:55:57
Iurretako Hiri Proba - 10km- Euskadiko 10km Txapelketa 2019/04/07 B 98 00:49:16
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 397 00:52:47
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 111 00:30:41
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A 21 00:21:45
Parkinson aurkako Kilometroak 2019/11/17 A 42 00:29:24
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 2019/12/27 A 132 00:29:38
XV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA 2019/11/02 C 205 00:48:50
 
22 7 1055,22 8 JABIER MALKORRA LECEA Berastegi BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 79,24 2019/01/13 A 65 00:31:38
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 146,08 2019/02/10 B 202 00:40:48
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 82,56 2019/03/23 A 16 00:23:59
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 160,17 2019/05/01 B 63 00:39:00
Urumeako 5 Miliak 169,93 2019/05/05 B 28 00:29:49
VI PEÑAFLORIDA USANDIZAGA LASTERKA 84,21 2019/06/02 A 14 00:31:27
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 246,39 2019/06/09 C 106 00:39:55
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 86,64 2019/06/16 A 18 00:20:13
 
23 11 1047,44 12 Christian Perez Arrillaga Donostia-San Sebastián BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 212,83 2019/02/17 C 249 01:46:41
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 142,27 2019/02/24 B 70 00:46:46
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 69,19 2019/03/23 A 40 00:28:37
Urumeako 5 Miliak 141,86 2019/05/05 B 108 00:35:43
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 69,22 2019/05/12 A 117 00:32:13
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 72,88 2019/06/16 A 61 00:24:02
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 67,77 2019/09/07 A 79 00:34:14
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 128,89 2019/10/05 B 292 00:48:45
Parkinson aurkako Kilometroak 72,84 2019/11/17 A 29 00:27:22
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 69,70 2019/12/27 A 118 00:28:56


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 318 00:47:04
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A 118 00:43:59
 
24 2 1037,58 12 José Ángel Urbieta ARANZASTI Donostia-San Sebastián BETERANO 3 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 206,97 2019/02/17 C 275 01:49:42
Urumeako 5 Miliak 138,06 2019/05/05 B 131 00:36:42
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 70,24 2019/05/12 A 108 00:31:45
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 71,21 2019/06/02 A 36 00:27:51
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 72,43 2019/06/16 A 62 00:24:11
CORPUS CHRISTI KROSSA 69,55 2019/06/22 A 90 00:34:19
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 70,30 2019/09/07 A 71 00:33:00
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 69,26 2019/09/15 A 93 00:42:08
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 136,90 2019/09/28 B 75 00:46:26
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 132,65 2019/10/05 B 259 00:47:22


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. SORALUZE URBAN TRAIL 11,5KM 2019/05/19 B - 00:00:00
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 89 00:47:10
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 2019/09/21 A 87 00:29:26
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 2019/12/14 B - 00:00:00
 
25 2 1010,67 7 M`BAREK AIT BENALI Hondarribia SENIOR GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Kross Popularra, 5,2KM 93,10 2019/02/10 A 9 00:17:52
II. 10K URBYCOLAN 264,22 2019/02/17 C 15 00:36:03
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 95,66 2019/06/02 A 6 00:20:44
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 94,99 2019/07/25 A 3 00:30:17
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 181,72 2019/08/31 B 10 00:18:25
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 93,23 2019/09/21 A 4 00:21:11
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 187,75 2019/10/05 B 5 00:33:28
 
26 3 1000,56 10 Edurne Jauregi Casares Pasaia BETERANO 1 EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 122,63 2019/02/10 B 343 00:48:36
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 207,86 2019/02/17 C 271 01:49:14
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 70,07 2019/02/24 A 26 00:24:30
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 71,25 2019/06/16 A 66 00:24:35
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 67,61 2019/09/07 A 81 00:34:19
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 64,86 2019/09/21 A 107 00:30:27
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 128,89 2019/10/05 B 293 00:48:45
Parkinson aurkako Kilometroak 70,94 2019/11/17 A 34 00:28:06
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 128,37 2019/12/14 B 192 00:23:16
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 68,09 2019/12/27 A 130 00:29:37
 
27 1 969,04 15 Angela Gonzalez Cano Irun BETERANO 3 EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 131,58 2019/02/24 B 84 00:50:34
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 64,29 2019/03/23 A 50 00:30:48
II. NABERAN HERRI KROSA 66,89 2019/03/24 A 53 00:36:33
Zarauzko III Herri Lasterketa 116,43 2019/05/05 B 156 00:45:02
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 118,89 2019/08/31 B 174 00:28:09
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 66,22 2019/09/07 A 88 00:35:02
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 62,60 2019/09/21 A 128 00:31:33
Parkinson aurkako Kilometroak 67,65 2019/11/17 A 43 00:29:28
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 66,63 2019/12/27 A 138 00:30:16
X San Silbestre Sport Mundi Hondarribia 207,87 2019/12/31 C 292 00:27:57


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 382 00:51:26
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 2019/02/17 C 325 01:56:31
CORPUS CHRISTI KROSSA 2019/06/22 A 138 00:39:37
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 2019/05/12 A 298 00:37:12
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/16 A 92 00:28:14
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 2019/07/25 A 22 00:29:07
 
28 3 967,13 8 Unai Ibarra Gallardo Arrasate/Mondragón SENIOR GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 96,28 2019/02/03 A 8 00:26:52
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 200,00 2019/02/24 B 2 00:33:16
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 186,47 2019/05/01 B 6 00:33:30
Urumeako 5 Miliak 200,00 2019/05/05 B 1 00:25:20
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 284,39 2019/06/09 C 9 00:34:35


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B - 00:00:00
Iurretako Hiri Proba - 10km- Euskadiko 10km Txapelketa 2019/04/07 B 14 00:33:54
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A 1 00:16:03
 
29 2 947,66 13 Mertxe Casas Orereta BETERANO 2 EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. 10K URBYCOLAN 185,61 2019/02/17 C 213 00:51:19
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 64,95 2019/03/23 A 48 00:30:29
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 124,60 2019/05/01 B 178 00:50:08
VI PEÑAFLORIDA USANDIZAGA LASTERKA 68,37 2019/06/02 A 37 00:38:44
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 66,60 2019/06/16 A 70 00:26:18
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 124,64 2019/08/31 B 145 00:26:51
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA 63,47 2019/09/07 A 100 00:36:33
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 60,80 2019/09/21 A 137 00:32:29
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 123,16 2019/12/14 B 216 00:24:15
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 65,44 2019/12/27 A 144 00:30:49


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A - 00:00:00
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/02 A - 00:00:00
CORPUS CHRISTI KROSSA 2019/06/22 A - 00:00:00
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B 383 00:52:12
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 2019/09/28 B 88 00:51:47
XV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA 2019/11/02 C 231 00:51:42
 
30 12 947,02 9 Bruno Filipe Nogueira pinto Zumarraga BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Kross Popularra, 5,2KM 85,45 2019/02/10 A 20 00:19:28
5,4 km. 3. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek 88,95 2019/02/24 A 7 00:19:18
Copia XXX.LEKUNBERRIKO LEGOA MEMORIAL TXIKITO DE ARRUITZ 86,78 2019/03/23 A 10 00:22:49
II. NABERAN HERRI KROSA 89,29 2019/03/24 A 13 00:27:23
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 165,18 2019/05/01 B 41 00:37:49
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 86,32 2019/05/12 A 16 00:25:50
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 257,69 2019/06/09 C 53 00:38:10
CORPUS CHRISTI KROSSA 87,37 2019/06/22 A 20 00:27:19


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XIV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2019/01/13 A 44 00:29:53
 
31 13 944,12 6 ALVARO CALDERON NOZAL Donostia-San Sebastián BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 296,28 2019/02/17 C 4 01:16:38
Urumeako 5 Miliak 191,68 2019/05/05 B 3 00:26:26
Korre Music Night 2019 177,50 2019/06/08 B 7 00:35:07
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 183,55 2019/08/31 B 9 00:18:14
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 95,11 2019/09/15 A 4 00:30:41


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 2019/02/10 B 58 00:34:38
 
32 14 929,34 7 JOSU ARREGI FORMENTIN Andoain BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 145,07 2019/02/10 B 207 00:41:05
II. 10K URBYCOLAN 231,75 2019/02/17 C 53 00:41:06
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 156,17 2019/05/01 B 78 00:40:00
V.Minbiziaren aurkako lasterketa 80,85 2019/05/12 A 42 00:27:35
CORPUS CHRISTI KROSSA 80,04 2019/06/22 A 40 00:29:49
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 153,03 2019/12/14 B 84 00:19:31
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 82,43 2019/12/27 A 50 00:24:28


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Urumeako 5 Miliak 2019/05/05 B - 00:00:00
 
33 1 891,37 8 olatz zabala dominguez Irun SENIOR EMAKUMEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Emakumezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Urumeako 5 Miliak 171,75 2019/05/05 B 21 00:29:30
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 83,33 2019/06/02 A 14 00:23:48
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 155,06 2019/08/31 B 46 00:21:35
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 76,40 2019/09/21 A 40 00:25:51
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 154,57 2019/10/05 B 105 00:40:39
X San Silbestre Sport Mundi Hondarribia 250,25 2019/12/31 C 68 00:23:13


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 2019/12/14 B 88 00:19:43
 
34 4 888,50 6 jon alberdi zulaika Azkoitia SENIOR GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Kross Popularra, 5,2KM 88,71 2019/02/10 A 17 00:18:45
II. NABERAN HERRI KROSA 95,63 2019/03/24 A 4 00:25:34
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 179,16 2019/05/01 B 13 00:34:52
Zarauzko III Herri Lasterketa 180,91 2019/05/05 B 14 00:28:59
XV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA 256,67 2019/11/02 C 27 00:36:21
XIX AZPEITIKO SAN SILBESTREA 87,41 2019/12/31 A 26 00:21:59
 
35 3 885,17 10 Miguel Pascual Reimùndez Milàn Zumarraga BETERANO 3 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 137,04 2019/05/01 B 134 00:45:35
Urumeako 5 Miliak 141,40 2019/05/05 B 115 00:35:50
VI PEÑAFLORIDA USANDIZAGA LASTERKA 68,31 2019/06/02 A 38 00:38:46
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 204,54 2019/06/09 C 364 00:48:05
CORPUS CHRISTI KROSSA 66,45 2019/06/22 A 98 00:35:55
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 130,64 2019/08/31 B 118 00:25:37
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 68,54 2019/09/21 A 76 00:28:49
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 68,25 2019/12/27 A 129 00:29:33


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Korre Music Night 2019 2019/06/08 B 126 00:49:29
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 2019/10/05 B - 00:00:00
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 2019/09/28 B - 00:00:00
XV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA 2019/11/02 C 208 00:49:14
 
36 15 867,39 5 Iñigo Garcia Olaizola Irun BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 272,90 2019/02/17 C 26 01:23:12
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 90,91 2019/06/02 A 8 00:21:49
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 170,03 2019/08/31 B 22 00:19:41
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 166,08 2019/10/05 B 40 00:37:50
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 167,48 2019/12/14 B 50 00:17:50
 
37 16 865,48 7 IKER VELASCO EIZAGIRRE Irun BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA 91,75 2019/06/02 A 7 00:21:37
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 89,06 2019/07/25 A 8 00:32:18
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 88,70 2019/09/21 A 12 00:22:16
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 156,82 2019/10/05 B 89 00:40:04
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 163,35 2019/12/14 B 62 00:18:17
X San Silbestre Sport Mundi Hondarribia 275,79 2019/12/31 C 19 00:21:04


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 2019/02/17 C 42 01:25:06
 
38 17 846,30 6 Iñaki Ochoa Alcobendas Pasaia BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Kross Popularra, 5,2KM 85,45 2019/02/10 A 21 00:19:28
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 259,14 2019/02/17 C 58 01:27:37
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 166,50 2019/08/31 B 30 00:20:06
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN 83,45 2019/09/21 A 23 00:23:40
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS 162,71 2019/10/05 B 58 00:38:37
Parkinson aurkako Kilometroak 89,05 2019/11/17 A 6 00:22:23


Puntuagarriak ez diren egindako probak

Proba Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 2019/07/25 A - 00:00:00
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 2019/09/15 A 7 00:17:59
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN 2019/12/14 B - 00:00:00
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 2019/12/27 A - 00:00:00
 
39 8 838,43 6 ASIER BASARTE GALARZA Ordizia BETERANO 2 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Gipuzkoa/Guipúzcoa


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
Copia LAUDIO HERRI KROSA XI 79,39 2019/02/03 A 84 00:32:35
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra. 140,57 2019/02/10 B 240 00:42:24
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN 235,53 2019/02/17 C 133 01:36:24
10 km. XIII. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala 159,04 2019/02/24 B 42 00:41:50
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA 146,36 2019/08/31 B 65 00:22:52
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 77,55 2019/09/15 A 54 00:37:38
 
40 18 826,20 6 jonathan unzalu rincon Aramaio BETERANO 1 GIZONEZKOA más información de la clasificación
  • Sexua:
    Gizonezkoa
  • Probintzia:
    Araba/Álava


Proba puntuagarriak (A koefizientea duten 6 onenek ematen dituzte puntuak, B koefizientea duten 3 onenek ematen dituzte puntuak, C koefizientea duten 1 onenek ematen dituzte puntuak)

Proba Puntuak Data Koefizientea Pos. Oro. Denbora
I CROSS POPULAR DE DEUSTO 81,72 2019/03/23 A 29 00:27:21
Andoaingo Santa Kruz Kross Herrikoia 2019 160,24 2019/05/01 B 62 00:38:59
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz 85,25 2019/09/15 A 26 00:34:14
Copia 31 JOSE MERINO MEMORIALA 163,62 2019/09/28 B 19 00:38:51
10,5KM SORALUZEKO II.HERRI KROSA / ALEJANDRO ROGRIGUEZ MEMORIALA 176,20 2019/10/06 B 12 00:40:37
XV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA 159,17 2019/11/02 C 302 00:58:37
 
Guztira: 9134
lehenengoa | Aurrekoa | Orria 2 / 457 | Hurrengoa | azkena
 

PIE DE PAGINA