Kirolak.net

2020/09/19

Izen-ematea - XIII. SORGINEN LASTERKETA

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2020/09/19 (08:50)
Proba mota:
MENDIA (LASTERKETAK)
Distantzia:
17,8
Irteera herria:
Atxondo (Bizkaia/Vizcaya)
Helmuga herria:
Atxondo (Bizkaia/Vizcaya)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
SORGINEN LASTERKETA
BARRENKALE, 16.
48291 - Atxondo
(Bizkaia/Vizcaya)
Tel.: 687358386
sorginen14@gmail.com

Izena emandakoen zerrenda

Izena emandakoak guztira: 236
Izena emandakoak guztira: 236
Izena emandakoen zerrenda
Dortsala Abizenak Izena Herria Egoera Izen-ematea
abad de la fuente jose javier Durango
Abizenak:
abad de la fuente
Izena:
jose javier
Herria:
Durango
Egoera:
Abasolo Tamayo Xabier Amurrio
Abizenak:
Abasolo Tamayo
Izena:
Xabier
Herria:
Amurrio
Egoera:
Abendibar Ainhoa Abadiño
Abizenak:
Abendibar
Izena:
Ainhoa
Herria:
Abadiño
Egoera:
ABENDIBAR JON Atxondo
Abizenak:
ABENDIBAR
Izena:
JON
Herria:
Atxondo
Egoera:
Agirregabiria Basaguren Mikel Otxandio
Abizenak:
Agirregabiria Basaguren
Izena:
Mikel
Herria:
Otxandio
Egoera:
agreda ochoa german Durango
Abizenak:
agreda ochoa
Izena:
german
Herria:
Durango
Egoera:
Aguado Josu Igorre
Abizenak:
Aguado
Izena:
Josu
Herria:
Igorre
Egoera:
Aizpurua Vázquez Beñat Irun
Abizenak:
Aizpurua Vázquez
Izena:
Beñat
Herria:
Irun
Egoera:
AJURIA ELKOROBARRUTIA AITOR Otxandio
Abizenak:
AJURIA ELKOROBARRUTIA
Izena:
AITOR
Herria:
Otxandio
Egoera:
Aldana Tabuenca Alberto Donostia-San Sebastián
Abizenak:
Aldana Tabuenca
Izena:
Alberto
Herria:
Donostia-San Sebastián
Egoera:
Aldazabal Canales Patxi Markina-Xemein
Abizenak:
Aldazabal Canales
Izena:
Patxi
Herria:
Markina-Xemein
Egoera:
Alkorta Lejarreta Eneritz Atxondo
Abizenak:
Alkorta Lejarreta
Izena:
Eneritz
Herria:
Atxondo
Egoera:
ALONSO ARMENDIA ASSER Berriz
Abizenak:
ALONSO ARMENDIA
Izena:
ASSER
Herria:
Berriz
Egoera:
Alonso lopez de letona Oscar Zigoitia
Abizenak:
Alonso lopez de letona
Izena:
Oscar
Herria:
Zigoitia
Egoera:
Altuna Alberdi Joseba Azpeitia
Abizenak:
Altuna Alberdi
Izena:
Joseba
Herria:
Azpeitia
Egoera:
ALTZIBAR TELMO Itziar
Abizenak:
ALTZIBAR
Izena:
TELMO
Herria:
Itziar
Egoera:
Alvaré Benitez Aitor Leioa
Abizenak:
Alvaré Benitez
Izena:
Aitor
Herria:
Leioa
Egoera:
ALVAREZ URIARTE DAVID Galdakao
Abizenak:
ALVAREZ URIARTE
Izena:
DAVID
Herria:
Galdakao
Egoera:
AMEZAGA ETXEBARRIA ENDIKA Getxo
Abizenak:
AMEZAGA ETXEBARRIA
Izena:
ENDIKA
Herria:
Getxo
Egoera:
Angulo Angulo Pablo Berango
Abizenak:
Angulo Angulo
Izena:
Pablo
Herria:
Berango
Egoera:
Izena emandakoak guztira: 236
Izena emandakoak guztira: 236
Egiaztatzeke Egiaztatuta Aurrez izena emanda zaude Itxaron zerrenda
Babesleak
DURANGO KIROL TALDEA
Laguntzaileak
TOSTADORA HIRUMET GARAIKO GARAGARDOA HAZI FUNDAZIOA
Erakundeak
ATXONDOKO UDALA