Kirolak.net

2020/11/07

Izen-ematea - I. Txolope Bertikala

Lasterketaren datuak
Data eta ordua:
2020/11/07 (15:30)
Proba mota:
MENDIA (LASTERKETAK)
Distantzia:
`79; 4km 710m+
Irteera herria:
Urduña-Orduña (Bizkaia/Vizcaya)
Helmuga herria:
Urduña-Orduña (Bizkaia/Vizcaya)
Probari buruzko fitxa osoa ikusi
Antolatzailea
Gualdetxu Mendi Bizikleta eta Trail Taldea
gran via 10 edificio fp.
48460 - Urduña-Orduña
(Bizkaia/Vizcaya)
Tel.: 000000000
urdunakomendimaratoia@gmail.com

Izena emandakoen zerrenda

Izena emandakoak guztira: 250
Izena emandakoak guztira: 250
Izena emandakoen zerrenda
Dortsala Abizenak Izena Herria Egoera Izen-ematea
Abasolo Tamayo Xabier Amurrio
Abizenak:
Abasolo Tamayo
Izena:
Xabier
Herria:
Amurrio
Egoera:
Abeledo Tarrio Jose Basauri
Abizenak:
Abeledo Tarrio
Izena:
Jose
Herria:
Basauri
Egoera:
Agirre Aurrekoetxea Nagore Leioa
Abizenak:
Agirre Aurrekoetxea
Izena:
Nagore
Herria:
Leioa
Egoera:
agirre gorroño aitor Basauri
Abizenak:
agirre gorroño
Izena:
aitor
Herria:
Basauri
Egoera:
Agirregabiria Basaguren Mikel Otxandio
Abizenak:
Agirregabiria Basaguren
Izena:
Mikel
Herria:
Otxandio
Egoera:
Aguado Blanco Inés Olaibar
Abizenak:
Aguado Blanco
Izena:
Inés
Herria:
Olaibar
Egoera:
Aguirre Gabarain Ivan Durango
Abizenak:
Aguirre Gabarain
Izena:
Ivan
Herria:
Durango
Egoera:
Aguirre Landa Joseba Amurrio
Abizenak:
Aguirre Landa
Izena:
Joseba
Herria:
Amurrio
Egoera:
Aguirre Urteaga Joseba Gurutz Orio
Abizenak:
Aguirre Urteaga
Izena:
Joseba Gurutz
Herria:
Orio
Egoera:
Aizpitarte Uriarte Olatz Elorrio
Abizenak:
Aizpitarte Uriarte
Izena:
Olatz
Herria:
Elorrio
Egoera:
Aizpuru Garate Jokin Getaria
Abizenak:
Aizpuru Garate
Izena:
Jokin
Herria:
Getaria
Egoera:
Aizpurua Vázquez Beñat Irun
Abizenak:
Aizpurua Vázquez
Izena:
Beñat
Herria:
Irun
Egoera:
AJURIA ELKOROBARRUTIA AITOR Otxandio
Abizenak:
AJURIA ELKOROBARRUTIA
Izena:
AITOR
Herria:
Otxandio
Egoera:
AKARREGI ALDASORO XABIER Barakaldo
Abizenak:
AKARREGI ALDASORO
Izena:
XABIER
Herria:
Barakaldo
Egoera:
Alda Nekane Vitoria-Gasteiz
Abizenak:
Alda
Izena:
Nekane
Herria:
Vitoria-Gasteiz
Egoera:
Alday Abasolo Andoni Amurrio
Abizenak:
Alday Abasolo
Izena:
Andoni
Herria:
Amurrio
Egoera:
ALEGRIA GOÑI JULEN Pamplona/Iruña
Abizenak:
ALEGRIA GOÑI
Izena:
JULEN
Herria:
Pamplona/Iruña
Egoera:
Alonso lopez de letona Oscar Zigoitia
Abizenak:
Alonso lopez de letona
Izena:
Oscar
Herria:
Zigoitia
Egoera:
Alvarez Carpintero Isaac Lekunberri
Abizenak:
Alvarez Carpintero
Izena:
Isaac
Herria:
Lekunberri
Egoera:
Alvarez Otero Ramon Vitoria-Gasteiz
Abizenak:
Alvarez Otero
Izena:
Ramon
Herria:
Vitoria-Gasteiz
Egoera:
Izena emandakoak guztira: 250
Izena emandakoak guztira: 250
Egiaztatzeke Egiaztatuta Aurrez izena emanda zaude Itxaron zerrenda