Kirolak.net

Probetako sailkapenak

ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA 2019/06/16 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2019/06/16
Eskoriatza Gabez Takarraran 2019/06/15 MENDIA (LASTERKETAK) 2019/06/15
Eskoriatza Gabez Takarraran Gazteak 2019/06/15 MENDIA (LASTERKETAK) 2019/06/15
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO 2019/06/09 ATLETISMOA (10 KM) 2019/06/09
I MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA 'JOSITO' - PATINADORES 2019/06/09 ATLETISMOA (10 KM) 2019/06/09
Korre Music Night 2019 2019/06/08 ATLETISMOA (10 KM) 2019/06/08

Hurrengo probetako izen-emateak

SAN MARTZIALEKO XLIII. IGOERA ATLETIKOA
2019/06/22 10:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/22 10:30
CORPUS CHRISTI KROSSA
2019/06/22 11:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/22 11:30
KUKURRUSTUKO IGOERA(INDIVIDUAL)
2019/06/22 18:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/22 18:00
KUKURRUSTUKO IGOERA (POR PAREJAS)
2019/06/22 18:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/22 18:00
XXI. AZERI BILA HERRI LASTERKETA
2019/06/22 18:30
ATLETISMOA (10 KM)
2019/06/22 18:30
Tabirako Mendi Lasterketa
2019/06/23 09:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/23 09:00
XXXIX - Prueba Cicloturista Vitoria BH 2019
2019/06/29 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2019/06/29 08:00
ESKOXTREM XXX.Edizioa
2019/07/06 08:30
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/07/06 08:30
AÑORGAko VII. HERRI KROSA
2019/07/06 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/07/06 10:00
VII. Peregaña Igoera Mendi Lasterketa
2019/07/06 18:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/07/06 18:00
XI Debako Itxasmila
2019/07/07 11:30
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/07/07 11:30
EZAGUTU SORGINEN LASTERKETAKO IBILBIDEA
2019/07/13 09:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/07/13 09:00
VI LA SARDINA ZEHARKALDIA
2019/07/13 15:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/07/13 15:00
VI LA SARDINA ZEHARKALDIA ALEVIN/ HERRIKOIA
2019/07/13 15:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/07/13 15:00
VI LA SARDINA ZEHARKALDIA SESTAO- SANTURTZI
2019/07/13 16:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/07/13 16:00
VIII. Iñaki Ruiz Mendi Lasterketa
2019/07/14 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/07/14 10:00
ETXEBARRIKO I. HERRI KROSSA
2019/07/20 11:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/07/20 11:00
SANTIAGOKO TXIKI KROSA - IRUN
2019/07/25 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/07/25 10:00
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN
2019/07/25 10:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/07/25 10:30
IV. ITZIAR TRAIL
2019/08/03 16:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/08/03 16:00
VI PILÓN TRAIL Acofalces. 16Km
2019/08/04 09:30
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/08/04 09:30
VI PILÓN TRAIL Acofalces. 9 km
2019/08/04 09:30
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/08/04 09:30
X. GUADALUPE TXIKI - LABORAL KUTXA
2019/08/31 16:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/08/31 16:00
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA
2019/08/31 18:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/08/31 18:00
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA
2019/09/07 18:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/09/07 18:30
V. OÑATIKO MENDI MARTXA
2019/09/14 07:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/14 07:30
LXIV - Prueba Cicloturista BLAN 2019
2019/09/14 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2019/09/14 08:00
XII. SORGINEN LASTERKETA
2019/09/14 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/09/14 10:00
8ª BTT Mercedes-Benz
2019/09/15 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/15 09:00
2º LEMOA ERLOJUPEKOA BTT
2019/09/15 10:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/15 10:00
I-VUELTA AL PARQUE NATURAL DE URKIOLA
2019/09/21 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/21 09:00
Copia V. FLYSCH BELTZA IGERIKETA ZEHARKALDIA
2019/09/21 10:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/09/21 10:00
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN
2019/09/21 20:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/09/21 20:30
VII MARTXA PALMERAKUAK
2019/09/22 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/22 09:00
IV.LEITZULIA
2019/09/28 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/28 09:00
1- LasarteOriako Mendi Festa
2019/09/29 08:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/29 08:00
LasarteOriako Mendi Festa
2019/09/29 09:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/29 09:00
AMASA - VILLABONAKO 2. BTT MARTXA
2019/10/05 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/10/05 09:00
TXIKIEN V. TXINGUDI KORRIKA – LABORAL KUTXA
2019/10/05 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/10/05 10:00
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS
2019/10/05 16:30
ATLETISMOA (10 KM)
2019/10/05 16:30
ETXEBARRIKO VI. BTT MARTXA
2019/10/06 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/10/06 09:00
VI Carrera Popular 'Los 10 kilómetros de Barakaldo'
2019/10/06 11:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/10/06 11:30
VI Carrera Popular 'Los 5 kilómetros de Barakaldo'
2019/10/06 11:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/10/06 11:30
3 HONDARTZAK XXX. GRUPO DELTA KROSSA
2019/10/13 10:00
ATLETISMOA (10 KM)
2019/10/13 10:00