Kirolak.net

Probetako sailkapenak

IV.KALAMUA BARINAGA JAITSIERA 2020/01/18 MENDIA (LASTERKETAK) 2020/01/18
XIII LAUDIO HERRI KROSA 2020/01/12 ATLETISMOA (MOTZA) 2020/01/12
XV. ARAITZ-BETELUKO KROSSA 2020/01/12 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2020/01/12
X San Silbestre Sport Mundi Hondarribia 2019/12/31 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2019/12/31
XIX AZPEITIKO SAN SILBESTREA 2019/12/31 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2019/12/31
Pasai Antxoko X. Gabonetako Krosa 2019/12/27 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2019/12/27

Hurrengo probetako izen-emateak

IRISASI BTT
2020/01/26 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2020/01/26 09:00
IV.ETXERA TRAIL 16K MARTXA LUZEA
2020/01/26 09:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2020/01/26 09:00
IV.ETXERA TRAIL 16K LASTERKETA
2020/01/26 10:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2020/01/26 10:30
IV.ETXERA TRAIL 6K MARTXA TXIKI
2020/01/26 10:45
MENDIA (IBILALDIAK)
2020/01/26 10:45
Amurrioko II Krosa - II Cross Amurrio
2020/01/26 11:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/01/26 11:00
XII.KLASIKA MASTER LAUDIO 2020
2020/02/08 15:15
TXIRRINDULARITZA (ERREPIDEA)
2020/02/08 15:15
KOBAZ KOBA TRAIL 2020 - 26 KM.
2020/02/09 09:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/02/09 09:00
KOBAZ KOBA TRAIL 2020 15 KM.
2020/02/09 09:45
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/02/09 09:45
Copia Kross Popularra, 5,2KM
2020/02/09 11:15
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/02/09 11:15
90 10KM GIMNASTIKA ULIA Gipuzkoako Txapelketa
2020/02/09 12:15
ATLETISMOA (10 KM)
2020/02/09 12:15
III. LOIOLA - IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - NT2
2020/02/16 09:45
ATLETISMOA (ERDI MARATOIA)
2020/02/16 09:45
VII. Lezo-Jaizkibel mendi lasterketa
2020/02/16 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/02/16 10:00
VIII. Antzuolako 8 Miliak
2020/02/16 10:30
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/02/16 10:30
10 km. XIV. Sahara-Cross. Salem Hach Embarek Memoriala
2020/02/23 11:00
ATLETISMOA (10 KM)
2020/02/23 11:00
5,4 km. 4. Sahara-Cross Memorial Salem Hach Embarek
2020/02/23 11:00
ATLETISMOA (MOTZA)
2020/02/23 11:00
PYRENE 2020. GOI-MENDI IBILALDIA (A ibilbidea). Taldekako Mendiko Eskia Nafarroako Txapelketa. Mendiko Eskia Euskadiko Kopa Txapelketa
2020/03/01 08:30
MENDIA (ESKI)
2020/03/01 08:30
PYRENE 2019. GOI-MENDI IBILALDIA (A ibilbidea bakarkakoa))
2020/03/01 08:30
MENDIA (ESKI)
2020/03/01 08:30
Copia PYRENE 2019. GOI-MENDI IBILALDIA (B ibilbidea)
2020/03/01 08:45
MENDIA (ESKI)
2020/03/01 08:45
Copia PYRENE 2019 V. GOI-MENDI IBILALDIA. Mendiko Eskiaren Nafarroako Txapelketa (KATEGORIAK BANAKAKOA KADETEAK ETA JUNIORRAK)
2020/03/01 08:45
MENDIA (ESKI)
2020/03/01 08:45
IX. AIAKO MENDI LASTERKETA (Pagoeta Parke Naturalean)
2020/03/01 10:30
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/03/01 10:30
II DIMA MASTER SARIA
2020/03/14 15:30
TXIRRINDULARITZA (ERREPIDEA)
2020/03/14 15:30
V. LASTURKO MENDI MARTXA
2020/03/15 07:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2020/03/15 07:30
I. Trail Peña Isasa - Larga 30 Km
2020/03/15 09:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/03/15 09:00
I. Trail Peña Isasa - Marcha 15 Km
2020/03/15 09:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/03/15 09:00
I. Trail Peña Isasa - Corta 15 Km
2020/03/15 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/03/15 10:00
10.LARRAUL-ERNIO-LARRAUL MENDI LASTERKETA
2020/03/15 10:30
MENDIA (LASTERKETAK)
2020/03/15 10:30
III. NABERAN HERRI KROSA
2020/03/15 12:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/03/15 12:00
II CROSS POPULAR DE DEUSTO
2020/03/28 17:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/03/28 17:00
Zarauzko IV Herri Lasterketa
2020/05/03 11:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/05/03 11:00
III. IRURITAKO MENDI DUATLOIA_ERRELEBOKA
2020/05/16 09:00
DUATLOIA (MOTZA)
2020/05/16 09:00
III. IRURITAKO MENDI DUATLOIA_BAKARKA
2020/05/16 09:00
DUATLOIA (MOTZA)
2020/05/16 09:00
HAIMAR ZUBELDIA KLASIKOA 2020
2020/05/31 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2020/05/31 08:00
II Hondarribia10k
2020/05/31 10:00
ATLETISMOA (10 KM)
2020/05/31 10:00
IV ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA
2020/06/07 11:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/06/07 11:00
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO IV. LASTERKETA
2020/09/12 18:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2020/09/12 18:30
ETXEBARRIKO VII. BTT MARTXA 2020
2020/09/26 15:30
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2020/09/26 15:30