Kirolak.net

Probetako sailkapenak

VII.LASTERBIDEAN 2019/05/19 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2019/05/19
XII. Basaburuko BTT 2019/05/19 TXIRRINDULARITZA (BTT) 2019/05/19
II. SORALUZE URBAN TRAIL 11,5KM 2019/05/19 ATLETISMOA (10 KM) 2019/05/19
XX IOAR MARTXA BTT - RECORRIDO LARGO 2019/05/18 TXIRRINDULARITZA (BTT) 2019/05/18
XX IOAR MARTXA MTB - RECORRIDO CORTO 2019/05/18 TXIRRINDULARITZA (BTT) 2019/05/18
III. Arespalditza Trail Lasterketa - Parejas 2019/05/18 MENDIA (LASTERKETAK) 2019/05/18

Hurrengo probetako izen-emateak

VII. UROLA GARAIA XTREM
2019/05/25 08:30
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/05/25 08:30
II. IRURITAKO MENDI DUATLOIA_ERRELEBOKA
2019/05/25 09:00
DUATLOIA (MOTZA)
2019/05/25 09:00
II. IRURITAKO MENDI DUATLOIA_BAKARKA
2019/05/25 09:00
DUATLOIA (MOTZA)
2019/05/25 09:00
II. IRURITAKO MENDI DUATLOIA_BIZIKLETA ELEKTRIKOAN
2019/05/25 09:00
DUATLOIA (MOTZA)
2019/05/25 09:00
Debabarrenako V. Raida
2019/05/25 10:00
RAID (BIKOTEKA)
2019/05/25 10:00
45º travesía internacional de las 3 playas
2019/05/26 12:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/05/26 12:00
Marcha Galdames Mendi Bira Martxa 2019
2019/06/01 07:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/06/01 07:30
Carrera Galdames Mendi Bira lasterketa 2019
2019/06/01 09:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/01 09:00
Zer0km Herri Lasterketa
2019/06/01 11:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/01 11:00
VI ABRAHAM OLANO MARTXA
2019/06/02 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2019/06/02 08:00
Leintz-Gatzagako XVII.en MTB martxa
2019/06/02 09:30
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/06/02 09:30
XXXIV CROSS AMADOR PALMA
2019/06/02 10:00
ATLETISMOA (10 KM)
2019/06/02 10:00
VI PEÑAFLORIDA USANDIZAGA LASTERKA
2019/06/02 10:15
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/02 10:15
III ZELAIAREN LASTERKETA SOLIDARIOA
2019/06/02 11:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/02 11:00
Korre Music Night 2019
2019/06/08 21:45
ATLETISMOA (10 KM)
2019/06/08 21:45
AibA! mendi martxa 2019
2019/06/09 07:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/06/09 07:00
XXIV. ITSASALDEKO IBILBIDE NEURTUA
2019/06/09 07:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/06/09 07:00
XI. IOAR MENDI IBILALDIA
2019/06/09 08:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/06/09 08:00
GALDARAMIÑO IGOERA
2019/06/09 09:30
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/09 09:30
I MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA 'JOSITO' - PATINADORES
2019/06/09 11:00
ATLETISMOA (10 KM)
2019/06/09 11:00
VII MEMORIAL JOSE MANUEL FERNANDEZ ARZA ´JOSITO
2019/06/09 11:00
ATLETISMOA (10 KM)
2019/06/09 11:00
Travesía Valle de Ezcaray - Memorial Javi Valgañón
2019/06/15 08:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/06/15 08:00
XENDAPEDALAK I. MENDI BIZIKLETA MARTXA
2019/06/15 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/06/15 09:00
Eskoriatza Gabez Takarraran OINEZ
2019/06/15 20:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/06/15 20:00
Eskoriatza Gabez Takarraran Gazteak
2019/06/15 22:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/15 22:00
Eskoriatza Gabez Takarraran
2019/06/15 22:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/15 22:00
X MARCHA CICLOTURISTA JUANMA GARATE
2019/06/16 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2019/06/16 08:00
ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA
2019/06/16 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/16 10:00
V Kedada de Brazadas Solidarias
2019/06/16 10:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/06/16 10:00
Copia Copia Copia ATECE LASTERKETA SOLIDARIOA
2019/06/16 11:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/16 11:00
SAN MARTZIALEKO XLIII. IGOERA ATLETIKOA
2019/06/22 10:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/22 10:30
CORPUS CHRISTI KROSSA
2019/06/22 11:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/06/22 11:30
KUKURRUSTUKO IGOERA(INDIVIDUAL)
2019/06/22 18:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/22 18:00
KUKURRUSTUKO IGOERA (POR PAREJAS)
2019/06/22 18:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/22 18:00
XXI. AZERI BILA HERRI LASTERKETA
2019/06/22 18:30
ATLETISMOA (10 KM)
2019/06/22 18:30
Tabirako Mendi Lasterketa
2019/06/23 09:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/06/23 09:00
XXXIX - Prueba Cicloturista Vitoria BH 2019
2019/06/29 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2019/06/29 08:00
ESKOXTREM XXX.Edizioa
2019/07/06 08:30
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/07/06 08:30
VII. Peregaña Igoera Mendi Lasterketa
2019/07/06 18:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/07/06 18:00
VI LA SARDINA ZEHARKALDIA
2019/07/13 15:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/07/13 15:00
VI LA SARDINA ZEHARKALDIA ALEVIN/ HERRIKOIA
2019/07/13 15:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/07/13 15:00
VI LA SARDINA ZEHARKALDIA SESTAO- SANTURTZI
2019/07/13 16:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/07/13 16:00
VIII. Iñaki Ruiz Mendi Lasterketa
2019/07/14 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/07/14 10:00
SANTIAGOKO TXIKI KROSA - IRUN
2019/07/25 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/07/25 10:00
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN
2019/07/25 10:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/07/25 10:30
IV. ITZIAR TRAIL
2019/08/03 16:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/08/03 16:00
X. GUADALUPE TXIKI - LABORAL KUTXA
2019/08/31 16:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/08/31 16:00
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA
2019/08/31 18:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/08/31 18:00
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA
2019/09/07 18:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/09/07 18:30
V. OÑATIKO MENDI MARTXA
2019/09/14 07:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/14 07:30
XII. SORGINEN LASTERKETA
2019/09/14 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/09/14 10:00
8ª BTT Mercedes-Benz
2019/09/15 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/15 09:00
2º LEMOA ERLOJUPEKOA BTT
2019/09/15 10:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/15 10:00
Copia V. FLYSCH BELTZA IGERIKETA ZEHARKALDIA
2019/09/21 10:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/09/21 10:00
VII MARTXA PALMERAKUAK
2019/09/22 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/22 09:00
IV.LEITZULIA
2019/09/28 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/28 09:00
TXIKIEN V. TXINGUDI KORRIKA – LABORAL KUTXA
2019/10/05 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/10/05 10:00
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS
2019/10/05 16:30
ATLETISMOA (10 KM)
2019/10/05 16:30