Kirolak.net Gipuzkoako kirolaren web gunea

Kirolprobak.com
Kirolprobak.com

Kirolak.net

 

Probetako sailkapenak

XIV ANTXINTXIKA LASTERKETA. MIKEL CRESPO MEMORIALA
Atletismoa (10 km)
2018/11/03 Sailkapena ikusi
SAKANAKO XVIII. HERRI LASTERKETA
Atletismoa (Proba motzak)
2018/11/03 Sailkapena ikusi
V. BEÑAT ELZO MENDI LASTERKETA
Mendia (Urban trail)
2018/11/01 Sailkapena ikusi
XXXVIII HIRU AUZOETAKO KORRIKALDIA, MANTZAREN OROIMENEZKOA
Atletismoa (Proba motzak)
2018/10/28 Sailkapena ikusi
II GALIPA SWIM (PROMESAS-300m)
Igeriketa (Itsasaldiak)
2018/10/13 Sailkapena ikusi
II GALIPA SWIM (FEMENINA-2km)
Igeriketa (Itsasaldiak)
2018/10/13 Sailkapena ikusi

Hurrengo probetako izen-emateak

LEMOATX TRAIL 24K MARTXA
Mendia (Ibilaldiak)
2018/11/18
08:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
IrriSarri Bike Enduro Txapelketa
Txirrindularitza (Btt)
2018/11/18
09:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
LEMOATX TRAIL 16K MARTXA
Mendia (Ibilaldiak)
2018/11/18
09:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
LEMOATX TRAIL 2018
Mendia (Lasterketak)
2018/11/18
10:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
LEMOATX TRAIL 16K LASTERKETA
Mendia (Lasterketak)
2018/11/18
10:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
Paleokoben Mendi Martxa
Mendia (Ibilaldiak)
2018/11/24
09:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
ADUNAKO I. MENDI DUATLOIA
Duatloia (Mendia)
2018/11/24
15:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
ZALDIBARKO XVII. MENDI BIZIKLETA MARTXA
Txirrindularitza (Btt)
2018/11/25
10:00
Izen-ematea Proba honek ez du argitaratzen izena eman dutenen zerrenda. Sar zaitez zure probetara zure izen ematearen egoera kontsultatu nahi baduzu.
III. EMAKUMEENGANAKO INDARKERIAREN AURKAKO EGUNEAN,III EMAKUMEEN LASTERKETA
Atletismoa (Proba motzak)
2018/11/25
11:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
XVI. JOSEBA JAKA HERRI LASTERKETA
Atletismoa (Proba motzak)
2018/12/08
11:45
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
BASATZAN 2018 - IURRETAKO II. MENDI BIZIKLETA MARTXA
Txirrindularitza (Btt)
2018/12/15
10:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
V. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA TXIKI IRUN
Atletismoa (Proba motzak)
2018/12/22
15:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
V. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN
Atletismoa (Proba motzak)
2018/12/22
16:45
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
SANTXIBIRI LASTERKETA
Atletismoa (Proba motzak)
2018/12/23
11:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
Pasai Antxoko IX. Gabonetako Krosa
Atletismoa (Proba motzak)
2018/12/28
20:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
XVIII AZPEITIKO SAN SILBESTREA
Atletismoa (Proba motzak)
2018/12/31
12:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
IV San Silvestre Lasarte-Oria
Atletismoa (Proba motzak)
2018/12/31
16:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
IX San Silbestre Sport Mundi Hondarribia
Atletismoa (Proba motzak)
2018/12/31
16:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
VI. Donostiako 3M (IGELDO + URGULL + ULIA)
Mendia (Urban trail)
2019/02/03
09:15
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
VI. Donostiako 3M (IGELDO + URGULL)
Mendia (Urban trail)
2019/02/03
09:15
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
VI. Donostiako 3M (IGELDO)
Mendia (Urban trail)
2019/02/03
09:15
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
Kross Popularra, 5,2KM
Atletismoa (Proba motzak)
2019/02/10
11:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
89 10KM DONOSTIA GIMNASTIKA ULIA 9. Popularra.
Atletismoa (10 km)
2019/02/10
12:15
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
II. VERTIZ FORD IRUNGO MARATOI ERDIA + 10K - URBYCOLAN
Atletismoa (Erdi maratoia)
2019/02/17
10:00
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
VII. Antzuolako 8 Miliak
Mendia (Lasterketak)
2019/02/17
10:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda
Aiako VIII. Mendi Lasterketa
Mendia (Lasterketak)
2019/02/24
10:30
Izen-ematea Izena emandakoen zerrenda

PIE DE PAGINA