Kirolak.net

Probetako sailkapenak

VI PILÓN TRAIL Acofalces. 16Km 2019/08/04 MENDIA (LASTERKETAK) 2019/08/04
VI PILÓN TRAIL Acofalces. 9 km 2019/08/04 MENDIA (LASTERKETAK) 2019/08/04
IV. ITZIAR TRAIL 2019/08/03 MENDIA (LASTERKETAK) 2019/08/03
XXI. SANTIAGOKO KROS HERRIKOIA - IRUN 2019/07/25 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2019/07/25
SANTIAGOKO TXIKI KROSA - IRUN 2019/07/25 ATLETISMOA (PROBA MOTZAK) 2019/07/25
VIII. Iñaki Ruiz Mendi Lasterketa 2019/07/14 MENDIA (LASTERKETAK) 2019/07/14

Hurrengo probetako izen-emateak

X. GUADALUPE TXIKI - LABORAL KUTXA
2019/08/31 16:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/08/31 16:00
XLIII GUADALUPEKO IGOERA - LABORAL KUTXA
2019/08/31 18:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/08/31 18:00
IGANTZIKO I. MENDI DUATLOIA
2019/09/01 10:30
DUATLOIA (MENDIA)
2019/09/01 10:30
TALIDOMIDAREN KALTETUEN ALDEKO III. LASTERKETA
2019/09/07 18:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/09/07 18:30
V. OÑATIKO MENDI MARTXA
2019/09/14 07:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/14 07:30
LXIV - Prueba Cicloturista BLAN 2019
2019/09/14 08:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2019/09/14 08:00
XII. SORGINEN LASTERKETA
2019/09/14 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/09/14 10:00
VII. IGARTZA MENDI DUATLOIA
2019/09/14 16:00
DUATLOIA (MENDIA)
2019/09/14 16:00
II KEDADA NOCTURNA UNIDOS POR EL AGUA. BRAZADAS SOLIDARIAS.
2019/09/14 21:30
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/09/14 21:30
ISPASTERKO VIII. MENDIMARTXA, 2019
2019/09/15 08:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/15 08:30
8ª BTT Mercedes-Benz
2019/09/15 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/15 09:00
X GOIERRIKO KLASIKA
2019/09/15 09:00
TXIRRINDULARITZA (ZIKLOTURISMO)
2019/09/15 09:00
LESAKAKO BTT ITZULIA 2019
2019/09/15 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/15 09:00
2º LEMOA ERLOJUPEKOA BTT
2019/09/15 10:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/15 10:00
Lagun Artean Korrika - Jose Maria Sarriegi oroituz
2019/09/15 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/09/15 10:00
51º Santa Kurtze Master Sari Nagusia
2019/09/15 10:30
TXIRRINDULARITZA (ERREPIDEA)
2019/09/15 10:30
MENDIZ MENDI ETXERA 35km
2019/09/21 07:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/21 07:00
MENDIZ MENDI ETXERA 18 KM
2019/09/21 08:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/21 08:00
I-VUELTA AL PARQUE NATURAL DE URKIOLA
2019/09/21 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/21 09:00
MENDIZ MENDI ETXERA 10KM
2019/09/21 09:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/21 09:30
Copia V. FLYSCH BELTZA IGERIKETA ZEHARKALDIA
2019/09/21 10:00
IGERIKETA (ITSASALDIAK)
2019/09/21 10:00
MENDIZ MENDI ETXERA IBILBIDEA, 3km HAUR ETA FAMILI GIROA
2019/09/21 10:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/21 10:30
VII CARRERA NOCTURNA CIUDAD DE IRUN
2019/09/21 20:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/09/21 20:30
IURRETAKO X. MENDI MARTXA
2019/09/22 08:30
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/22 08:30
VII MARTXA PALMERAKUAK
2019/09/22 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/22 09:00
IV.LEITZULIA
2019/09/28 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/09/28 09:00
ZEGAMA AIZKORRI MENDI DUATLOIA
2019/09/28 15:00
DUATLOIA (MENDIA)
2019/09/28 15:00
1- LasarteOriako Mendi Festa
2019/09/29 08:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/29 08:00
LasarteOriako Mendi Festa
2019/09/29 09:00
MENDIA (IBILALDIAK)
2019/09/29 09:00
AMASA - VILLABONAKO II. BTT MARTXA
2019/10/05 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/10/05 09:00
TXIKIEN V. TXINGUDI KORRIKA – LABORAL KUTXA
2019/10/05 10:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/10/05 10:00
XII. Anboto Kilometro Bertikala
2019/10/05 14:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/10/05 14:00
ARRIARANGO XI. MENDI DUATLOIA
2019/10/05 16:00
DUATLOIA (MENDIA)
2019/10/05 16:00
INMOBILIARIA URME - XXI. TXINGUDI KORRIKA + ROLLERS
2019/10/05 16:30
ATLETISMOA (10 KM)
2019/10/05 16:30
ETXEBARRIKO VI. BTT MARTXA
2019/10/06 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/10/06 09:00
VI Carrera Popular 'Los 10 kilómetros de Barakaldo'
2019/10/06 11:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/10/06 11:30
VI Carrera Popular 'Los 5 kilómetros de Barakaldo'
2019/10/06 11:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/10/06 11:30
IBARRAKO VII. MENDI DUATLOI HERRIKOIA
2019/10/12 16:00
DUATLOIA (MENDIA)
2019/10/12 16:00
Asier Nieblaren oroimenezko lasterketa
2019/10/12 16:00
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/10/12 16:00
IBARRAKO IX. MENDI DUATLOI LUZEA
2019/10/12 16:10
DUATLOIA (MENDIA)
2019/10/12 16:10
VIII ZeberioXTrem
2019/10/13 09:00
TXIRRINDULARITZA (BTT)
2019/10/13 09:00
VIII ZeberioXTrem
2019/10/13 09:15
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/10/13 09:15
3 HONDARTZAK XXX. GRUPO DELTA KROSSA
2019/10/13 10:00
ATLETISMOA (10 KM)
2019/10/13 10:00
AMASAKO XXVII. MENDI DUATLOIA
2019/10/19 15:30
DUATLOIA (MENDIA)
2019/10/19 15:30
ZEANURIKO V. MENDI DUATLOIA
2019/10/26 16:00
DUATLOIA (MENDIA)
2019/10/26 16:00
XI Vertical Pico la Cruz
2019/10/27 11:30
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/10/27 11:30
USANSOLOKO V. MENDI DUATLOIA
2019/11/09 15:00
DUATLOIA (MENDIA)
2019/11/09 15:00
Lemoatx Trail 16K 2019
2019/11/17 00:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/11/17 00:00
Lemoatx Trail 2019
2019/11/17 10:00
MENDIA (LASTERKETAK)
2019/11/17 10:00
ARAMAIOKO I. MENDI DUATLOIA (UNTZILLA AUZOA)
2019/11/17 10:30
DUATLOIA (MENDIA)
2019/11/17 10:30
ADUNAKO II. MENDI DUATLOIA
2019/11/23 15:00
DUATLOIA (MENDIA)
2019/11/23 15:00
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA TXIKI IRUN
2019/12/14 15:30
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/12/14 15:30
VI. SUPER AMARA GABONETAKO KROSA IRUN
2019/12/14 16:45
ATLETISMOA (PROBA MOTZAK)
2019/12/14 16:45